Květen 2009

Mam brečet nebo se smát ... ?

31. května 2009 v 16:07 | Azzy
Je mi zase tak na nic. Dnešek byl směsicí všeho ... nevím jak se mam chovat, co mam dělat nebo ... heh ...
byli sme na obědě ... pak na Kamenici kde sem zažil snad nejhezčí chvíli našeho vztahu vůbec .. a během pár minut se to všechno tak posralo ... jenom kvůli jedný věci ...

O tom ale přece neni náš vztah sakra ... několikrát si mi to říkal i ty osobně. Proč to teda tak neni ? Proč je ta jediná věc základní deskou toho všeho ?
Abysme spolu pak nemluvili poseldních 20 minut co sme spolu ? Abys pak nasraně odjížděl ? I když se pak několik dní neuvidíme ?
Proto to tak je ?

Řekni mi prosím co si mam myslet ...

Zachovejte paniku ...

29. května 2009 v 16:19 | Azzy
Těžko říct kdy sem byl naposled tak podrážděnej jako dneska ... Ale musel bych se hodně přemáhat abych si to datum vybavil protože to musí bejt sakra dávno.

Nesnášim náš byt. Poslední týden by se mohl zařadit mezi ty nejhorší v mém životě, a že jich už bylo. Překopávaj nám totiž koupelnu, kuchyni a chodbu, takže je všude strašnej bordel, přes prach nevidíte ani na krok, všude smrdí rozmlácená omítka a navíc venku chčije!

Nemůžu nic. Nemůžu se ani vysprchovat, udělat si kakao, jít pořádně na záchod protože dveře do koupelny prostě nejsou!
Bože. Je to fakt síla, na tohle nemam.

UaaaaaaHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!

Takhle ten víkend fakt nepřežiju. Chci harmonickej domov. Domov o pohodě. A ne staveniště jenom proto že se tak rada starších kreténů rozhodla.

Kde je ta bouřka sakra ???

26. května 2009 v 16:42 | Azzy
Měla bejt bouřka. Nic. Neni nic. Zase! Chci nějaký vzrůšo! Chci lítající prádlo, střešní tašky, větve, psy, nákupy, babičky, nákupy s babičkama a tak dále!

Moc dobře si pamatuju na tu dobu kdy tu byly ty zamětřesení. Člověk by řek jak je to hustý, ale ujišťuju vás že zas tak moc funny to neni. Vlastně vás to začne dováďět úplně k šílenství když vám na hlavu začnou padat předměty, o kterých ste ani nevěděli že je máte.

Popravdě řečeno, nejvíc vzrušující katastrofa by bylo asi tornádo. To musí bejt sranda.
Jenže tornáda se tu nikdy nedočkam, takže můžu dál snít. Shit.

Dneska o výtvarce se mi docela povedl jeden můj Ed Hardy fanmade.. Ale neni zas tak moc povedenej abych ho dával sem na blog :D
No co už, na příští výtvarku mi to úča zadala jako práci, takže jestli se mi to povede, možná to sem dám.

MOŽNÁ!

Nudnej den.

23. května 2009 v 11:49 | Azzy
Po mém včerejším hrubém článku se slunce přeci jen umoudřilo, i když v to věřil málokdo, a tak je teď hezky. Nechápu proč nemohlo bejt včera sakra! Dneska nikam nejedu, budu dřepět doma na prdeli.

Stávam se na něm zcela jistě závislej. Můj víkendovej program většinou představuje prostě jenom ON a pro nikoho jinýho tam neni místo.

To je ale chyba :D.

I přesto mám tedy spoustu možností co dnes doma dělat.

1) spát. V noci je totiž přímej přenos ze Sensation z Zurichu a pak taky přímák z Thunderdome Fight Night.
2) být bdělý a nudit se.
3) zabít se
4) utéct z domu
5) sníst si prsty u nohou
6) strčit si do zadku něco dlouhého, špičatého a kovového
7) není.

Už jen si vybrat.
pict : deviantart
autor : Cameira

Shit !

22. května 2009 v 15:19 | Azzy
Venku humus!
Nesnášim to.
Je to odporný.
Kurva!
Zas mluvim jak dlaždič.
Ale nesere mě to.
Vás jo ?

Maj gáád to neni možný.
Chci sluníčko
Chci prosluněnej víkend
ne mokrý ponožky.

NÉÉÉ
a ještě k tomu se s eL už v životě neuvidíme
sakra!

duc duc duc ducc!!!

UPDATE : Pro slečnu Makovou ....
-jojoo, sem ten teplej kámoš ;)
-a kdyby ti ěnkdo psal "du s někym hnědookym ven" tak to sem třeba taky já.

Another version!

20. května 2009 v 18:50 | Azzy
Je to zpátky, sakra. Stereotypnost všedních dní se vrací. Sem otřesnej, po celej svůj život se nikterak nedovedu sám zabavit.

Ale budiž mi útěchou že tak, jak je momentálně venku, bude ještě dost dlouho. Jou! Radost z počasí sem neměl už šíleně, ŠÍLENĚ dlouho. Konečně mam pocit že mam ty správný karty, a konečně mam pocit že vyhrávam nad posranym životem. Yoohaaa!

Dneska sem viděl v jednom z těch šíleně intelektuálním časopise pro mladé filozofky (myslím že to byla Dívka) boží outfit. Ano, nejhorší časopis všechn dob obsahoval dost možná outfit století. A to fakt nepřehánim.
Potřebuju nějakej sekáč. A potřebuju hlavně
prachy.

Pict: deviantart
Autor:

Sunny Sunday

17. května 2009 v 11:08 | Azzy
Včerejší den byl určitým způsobem zvláštní. Vůbec nebyl stereotypní, a přece byl jako všechny ty ostatní dny. Pršelo, byla zima a procházeli sme se jenom v tričku a bermudách v lese. Bylo to nádherný, fajn, vpodstatě to nejlepší co se mi mohlo stát. Spousta smíchu, polibků ... zkrátka ... dokonalost?
A to je právě to. To nedokážu. Mam panickou hrůzu z dokonalejch věcí, a nejvíc z dokonalých vztahů. Nejsem nikterak zkušenej abych mohl říct "Já už si těch vztahů zažil ...", proč taky, je mi teprve 15. Opravdu vážný vztahy mam za sebou sotva dva a prožívam třetí. A můžu říct že zatím nejhezčí, pokaždé plnej překvapení. Našel sem jeho a našel sem sám sebe. Aspoň v to doufam.

Jenže Azzy .... to je osoba která pochybuje. Nad absolutní hodnotou, nad stoprocentní jistotou. Nad všim. Tedy i nad vztahem kterej by se dal nazvat dokonalym. Děsí mě to. Děsí mě představa že by to všechno skončilo. Co sakra budu ? Je šílený že už si bez něj nedovedu představit život po 2. měsících intenzivního vztahu ? Můj největší problém je totiž rychlá fixace. Apřitom nic nevim. Ale absolutně nic. Cejtí ke mě aspoň z poloviny to co já k němu ? Nejsem si tím tak jistý. Ale přeci jen - je to dokonalý vztah.

Proč jenom sakra pochybuju ? Dělam si zbytečný problémy ... ? Nechci bejt takovej. Aspoň jednou chci prostě vypnout a nic neřešit.


Konichiwa Bitches!

15. května 2009 v 20:01 | Azzy
dneska prostě celej den prší. tak se nedá dělat nic jinýho než pít kakao a přemejšlet nad píčovinama.
V hlavě mam v poslední době šílenej bordel, jako bych nevěděl kam skočit. Nechci tim říct že je toho na mě nějak moc, jenom se kolem mě vyrojilo spousta lidí, kteří ode mě něco očekávají. Jeden článek, druhej sex, třetí zase článek ... jenom já zase stojim jako ta trubka a čumim. A zase jako ten kripl dřív nebo později všechny ty jejich požadavky splnim za děkuju. Neumim si o nic říct, to je můj problém.

Dneska sem se ulil ze třech hodin ve škole. Prostě už to mrdam, nic mě nezajímá, nežeru všem těm soudružkám ty jejich kecy ... a vim že dřív nebo později toho budu hrozně moc litovat. Ale teď to prostě neřešim - nesnažim se to řešit.
Bolí mě v krku, ale léčim to nikotinem a dehtem. Jo a Strepfenem.

Zpátky ... doma.

15. května 2009 v 16:07 | Azzy
Je pátek, venku hnusně ... vypadá to jakoby se všechno sralo. Ale ne. Nesere se nic, naštěstí.
mam radist že sem to tu dal znova jakžtakž do kupy. Home Sweet Home.