Červen 2009

Cejtíš to ?

29. června 2009 v 13:41
to napětí, to vzrušení, odhodlání se všim seknout a už se nikdy neotáčet. Cejtíš to? To je konec. Konec jedný éry která tě poznamenala natolik, že jí prostě nemůžeš jen tak vypustit a jít dál.
Pak to přijde, celej vyklepanej přebíráš ten papír, kterej je bezcenej .. a odcházíš. Je to konečně tu. Jenže ze všeho nejmíň máš chuť už se nikdy neotočit. Ze všeho nejmíň máš to odhodlání seknout s tim. Chceš to vrátit.

Ale ne, ještě to neni všechno pryč. Užíváš si poslední společnej večer navíc s dobrym známym - alkoholem. Všechno je najednou tak hezký, trápení je fuč, a ty jenom tančíš a směješ se s lidma, se kterejma si strávil nejhezčí léta života.
Pak ožralej spíš v kině, všechno ti přijde směšný.

A pak je tu ráno.
A další
A další ráno.

Proč si tu ztrátu uvědomuju až teď ... ?

Jsme prostě REBELOVÉ

24. června 2009 v 12:25
ano, je to tak ... s radostí na srdci už o sobě mohu prohlašovat že sem grázl, průserář a já nevim co všechno. Dva dny před koncem školního roku je totiž mě a potažmo celé třídě velmi silně vyhrožováno dvojkou z chování. Jak nemilé.

A přitom to byl všechno tak trapný omyl ... :D
Přijdu si fakt jak někde v idioťárně. Celejch děvět let nám vyčítali jakej sme kolektiv, že nedovedeme držet při sobě. Akdyž někdo udělá průser a všichni se ho zastanem, tak nám zase vyhrožujou důsledným postihem.

Přitom den začal tak nádherně, dokonce mě probudilo sluníčko, a to se mi pak hned líp vstává. Ale ne, zase se všechno musí posrat. A docházej mi cigára. SAKRA!

Prostě to tak JE!

21. června 2009 v 10:19 | Azzy
ŠTVOU MĚ LIDI! Ne všichni, ale asi jenom 90 % populace.
Nenávidim totiž lidi, kteří ze sebe dělaj ještě větší kretény než už sou ... dovádí mě to k šílenství.

No abych si zase jenom nestěžoval ... z pátka na sobotu sem byl u Drahýho. To znamenalo grilovačku, Metro a postel.
v Metru mě šíleně nasral, kdyby se mě někdo zeptal proč, asi nedovedu odpovědět. Ale faktem je že vždycky když si an to vzpomenu, tak mě bodne u srdce. Čím to sakra může bejt ?

Včera byla nejvíc fucking sobota jakou sem kdy měl tu čest potkat. Bylo mi mizerně, připadal sem si děsně sám :/ a ještě k tomu sem koukal na Želary, takže sem si i poplakal ... já vím já vím já vím, sem citlivka. NO A CO ?

Už se šíleně těšim na čtvrtek & na ty shutter shades!! Budu mít modrý, a to díky Drahýmu.

Recenze : Kylie - X

18. června 2009 v 18:01 | Azzy
I když od vydání tohohle alba popové princezny Kylie Minogue uplynuly více než dva roky, k jeho poslechu jsem se dostal až teď. Samozřejmě se ke mě dostal hlavně singl "In My Arms", ale dal mi tak maximálně podnět k tomu abych si písničku stáhnul samotnou, místo celého alba. Je to možná dobře, protože před onimi dvěma roky bych album zřejmě tolik nedocenil jako dnes.

Když jsem si ho dnes stáhnul a poslechnul, málem jsem si nafackoval jak sem byl slepý a defakto i hluchý, protože album jako takové by se dalo označit jedním jediným slovem : dokonalost. Je sice fakt, že elektro-popové umělohmotné panenky hudební trh zahlcují v poslední době více než dost, ale očekávat něco takového od 40.leté popové nanynky - no, nepředstavitelný orgazmus.

Všechno odstartovala víceméně známá sklaba 2 Hearts, ve které jsem nikdy takové zalíbení nenašel, všechno ale spraví silná elektro pecka "Like a Drug", která má velmi chytlavý rytmus, stejně jako komerčně až moc profláklá In My Arms, kterou ale narozdíl od 2H miluju a pustim si jí kdykoliv a stejně mě neomrzí.

Nejsilnějším článkem alba je podle mě prostředek, který vrcholí skladbou Heart Beat Rock (z alba má vůbec nejoblíbenější) a singlem The One, který je kvalitní ukázkou toho, jak se má dělat pop.
Dalšími tracky, které vydají za sílu celého alba jsou pak singl "Wow" a track Nu-di-ty.

Zbytek skladeb bych zařadil k průměru, ale i tak album získalo tak silný podklad, že by mu jeho postavení mohlo zkazit jenom máloco.
Takže Kylie - 8/10

Doporučuju stáhnout! a to ZDE.

Jako oheň a voda

14. června 2009 v 13:32 | Azzy
Už dlouho sem na žadnym ze svejch předchozích blogů nepopsal opravdu moje pocity do hloubky. Dneska to udělam, dneska, kdy mam tolik kýžený pocit morálního vítězství, dneska, kdy je ten den na kterej sem tak dlouho čekal až zase přijde.
A je tu a moje šílená eufórie mě nutí nasadit škodolibý výraz na tváři a provokovat.

Pořád spolu bojujeme, ve všem, už od nepaměti. Miliardkrát jsem prohrál miliardkrát vyhrál. Miliardkrát sem považoval jeho chování za idiocii největšího kalibru a miliardkrát se mi moje mínění vrátilo zpět jako bumerang.
Upřímně řečeno to nejhorší co mi na něm vždy tak vadilo, byla ta jeho hrdost. Dalo mi velkou práci o tom přemýšlet, a ano, pokořeně přiznávám že to já postrádám ze všeho nejvíc, ale v žádném případě mi to nevadí. Je to ta jeho nejnesnesitelnější vlastnost, pro kterou bych vraždil. Druhá věc co má, a kterou nepostrádám u sebe já, je zásaditost.
Dávaj se někde hranolky se sýrovým fondue ? Tak si je musim dát taky se sýrovým fondue sakra! Poslouchá někdo v mym okolí to a to ? tak to musim taky poslouchat sakra!

Neni originální. V žádném případě.

Ale důvod mé dnešní výhry je fakt, že konečně mám já něco, co on nemá.

Lásku.

Fajn den ??

11. června 2009 v 16:56 | Azzy
To sem si myslel do odpoledne. Měl sem eště takovou radost ze včerejška, pak ta jednička z matiky (bože můj, to je tak stupidní! Kdy už přestanu mít radost z dobrý známky? To je tak dětinský ...) ... prostě dneska to měl bejt pozitivní den. No ale nebyl ...

Přijdu domů celej rozjařenej zapnu compa a co ? No co??? Nefungujou repráky! Skvělý skvělý skvělý!
Pak ta odporná johana na stropě! Trapnej blbej pavouk s velkejma nohama! Uáá! Nesnášim je!

Pak navíc zjistim že nemam ani CD-R ale jenom samý DVD-R takže si prostě ty nový Jamiroquai nevypálim.
Život je nefér.

No more sunglases please!

9. června 2009 v 16:28 | Azzy
Jsem známej jako likvidátor svých slunečních brýlí. Jedny sem jen tak z rozmaru vyhodil v Praze do koše, druhé jsem v záchvatu eufórie rozdupal (dobrá byl sem možná trošku opilý) a třetí sem v loňské sezóně prostě a jednoduše ztratil.

Mé letošní první sluneční brýle přišli sice se značným zpožděním, ale to víte, krize je neúprosná a brýle se shánějí těžko ... (ha ha).
No prostě .. po dvou týdnech mého vlastnictví sou brýle v hajzlu.

Včera sme s eL šli konečně na ten hřbitov, pokecat s babčou a tak ... (haha). Co nás oba zaskočilo byly cedulky na hrobech s upozorněním, že hroby budou zrušeny pokud se nezaplatí nájem.

Něco tak nehumálního sem už dlouho neviděl. Chápu, že bez peněz neni byznys, a smrt je opravdu výnosným obchodem, ale tohle prostě neni zas tak pěknej způsob věčnýho spánku. Týkalo se to většinou náhrobků s německejma nápisama, takže je dost pravděpodobný že potomci už sou asi trošku jinde, nebo vůbec nejsou ...

Je to docela smutný, hlavně teda fakt, že ani po smrti nemáte svatej klid. Nápisy na hrobech "Odpočívej v pokoji" jsou teda jednou z největší faleší, jakou sem v životě viděl ...

Babička se musí přesypávat v urně.

Článek z donucení!

4. června 2009 v 19:40 | Azzy
.. přišel mi anonym ...

zas tak anonymní ten anonym nebyl ale .. musí bejt anonym od někoho anonymního aby to byl anonym?
Mm vem to čert.

Prostě mi příjde poštou chleba s máslem.
Je to v hajzlu.
Co budu sakra dělat ?

Díky Ká.! :D Život mi to sice nezachrání ale je KURVA dobře že na mě aspoň někdo myslí. Schovam si ho na horší časy.

Fotogenická nálada ... ?

1. června 2009 v 17:07 | Azzy
Rozhodl sem se pro změnu písma. Aspoň to bude vypadat že píšu delší články ...

Dneska mě po škole napadla z ničeho nc absolutně ohromná věc - jet do Sokolova s eL na hřbitov a tam udělat nějaký fotky. Byl to plán prakticky dokonalý, kdyby ovšem eL dneska byla online a mohl se s ní na tomhle bravurním plánu domluvit :D. No ale pak sem stejně zjistil že dneska mam hlavu udělanou přinejlepšim jako kretén, takže je nakonec možná dobře že se tu neobjevila.

Každopádně nálada oproti včerejšímu dni víc než výtečná, ale sem moc línej na to abych sám vytáh paty z baráku a jen tak se procházel.

Je to stejně tolik, co by stálo za to sem napsat, ale o Paroubkovi už sem psal ve slohu a dostal za to dokonce pochvalu do žákovský knížky, navíc toho je teď plnej každej blog ... o tom co sem objevil v kde jakym obchodě vás nebudu zbytečně informovat a fakt, že s rekonstrukcí bytu i přes usilovnou práci 10 hodin denně se prakticky nic nemění zase nepatří do pozitivně laděnýho článku.

Jinak .. stahuju si Pulp Fiction, a už asi hodinu se mi tam střídavě oběvuje doba stahování 2 hodiny a 3 hodiny. Stahovat 700 Mega rychlostí 53 kb/s není moc dobré ..