Recenze : Kylie - X

18. června 2009 v 18:01 | Azzy
I když od vydání tohohle alba popové princezny Kylie Minogue uplynuly více než dva roky, k jeho poslechu jsem se dostal až teď. Samozřejmě se ke mě dostal hlavně singl "In My Arms", ale dal mi tak maximálně podnět k tomu abych si písničku stáhnul samotnou, místo celého alba. Je to možná dobře, protože před onimi dvěma roky bych album zřejmě tolik nedocenil jako dnes.

Když jsem si ho dnes stáhnul a poslechnul, málem jsem si nafackoval jak sem byl slepý a defakto i hluchý, protože album jako takové by se dalo označit jedním jediným slovem : dokonalost. Je sice fakt, že elektro-popové umělohmotné panenky hudební trh zahlcují v poslední době více než dost, ale očekávat něco takového od 40.leté popové nanynky - no, nepředstavitelný orgazmus.

Všechno odstartovala víceméně známá sklaba 2 Hearts, ve které jsem nikdy takové zalíbení nenašel, všechno ale spraví silná elektro pecka "Like a Drug", která má velmi chytlavý rytmus, stejně jako komerčně až moc profláklá In My Arms, kterou ale narozdíl od 2H miluju a pustim si jí kdykoliv a stejně mě neomrzí.

Nejsilnějším článkem alba je podle mě prostředek, který vrcholí skladbou Heart Beat Rock (z alba má vůbec nejoblíbenější) a singlem The One, který je kvalitní ukázkou toho, jak se má dělat pop.
Dalšími tracky, které vydají za sílu celého alba jsou pak singl "Wow" a track Nu-di-ty.

Zbytek skladeb bych zařadil k průměru, ale i tak album získalo tak silný podklad, že by mu jeho postavení mohlo zkazit jenom máloco.
Takže Kylie - 8/10

Doporučuju stáhnout! a to ZDE.
 


Komentáře

1 Meow | Web | 18. června 2009 v 20:40 | Reagovat

downloading.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama