Červenec 2009

Hnus a špína

31. července 2009 v 9:33 | Azzy
Sentimentálnější a víc zavádějící nadpis nad článek snad ani neexistuje. Ale má být proč sentimentální. V naší vesnici o mě nekolují právě hezké drby, o mém nevázaném a divokém sexuálním životě se totiž povídá kam oko dohlénde. No vlastně kam ucho doslechne.
Je to hnus. Ta špína, to je ten člověk, co to roznáší. Podezření padlo na dvou osobách. Buzny.

Do toho mi Miky napíše že mu někdo napsal vzkaz, že je pedofil když spal se 4. měsíce s patnáctkou. No neni to síla ? Kolik milionu lidí o našem poměru ví ? A kolik milionu lidí se to ještě dozví ?
Sem znechucenej. Včera sem ještě psal že mě to mrzí. Ne, teď už sem nasranej.

Aby sem nebyl sobec ... nemusíme mluvit pořád o mě. Je to deprimující. Jako nějakej začarovanej kruh a je to furt to samý dokola. Když já nemam o čem psát.
Už je zase pátek. Vsadil bych se s váma klidně že ten článek pod timhle článkem sem psal před dvěma dnama. A on je to skoro tejden ...
A za měsíc škola, za 3/4 roku prázdniny a za 4 roky vejška. Běží to. Ale nebojim se.

Já to zvládnu.

Já, duševní děvka

27. července 2009 v 21:22 | Azzy
Dneska bylo nádherně, tak sme s Lucíkem vyrazili na kaolínky se vykoupat. No, co vám budu sakra povídat. Lidi nebyli zrovna moc gay friendly - ale není se co divit, rozumím jim. Život se totiž v Chodově a okolí zastavil nejspíš před 25. lety a něco jako sexuální revoluce Chodovem prosvištělo jako zpráva v Blesku. Ale vlastně za to tak nemůžou, jejich degenerace ze života v paneláku je myslim dostatečná omluva. Syndromy sou syndromy.
Každopádně sme šli z Chodovskýho nádraží na kaolínky pěšky, což neni zrovna nejkratší úsek. Totéž jsme samozřejmě absolvovali i po cestě na nádraží.

Z vlaku v Sokolově sme vystupovali s dehytratací 1. stupně, plynule a logicky přecházivší do stupně druhého. zapadli sme proto do Falknova. Klasicá zašívárna. Začínam to tam mít víc a víc rád. A už se mi děsně stýská po Dášence.

Má duševní promiskuita se při čekání na autobus definitivně dostala na povrch. Lucka zůstala ještě ve Falknově a čekala na ibouše, tak sem šel sám a přemejšlel sem.
Řekl sem si, že je prostě blbost čekat, až mi krásnej luxusní gay zaťuká na rameno a požádá mi o ruku. To já musim hledat.
Jenže.
Pak sem si vlastně vzpomněl na Mikyho. Vzpomněl sem si co mi řekl když sme spolu jednou jeli z Varů, to už sme spolu nechodili.
- Jestli si někoho najdeš, řekni mi to prosim, zas tak moc toho nechci, ne ?
- Ne, samozřejmě že nechceš.
Jenže to by samozřejmě znamenalo fakt, že by to všechno skončilo. A to já nechci. Došel sem k závěru že budu mít MIkyho a ještě toho druhého. Ani jeden o sobě nebudou vědět, a budou se mi při sexu plést jejich jména. To bude roztomilé.

Panna spray UHT

24. července 2009 v 16:51 | Azzy
Prodotto spray a base di panna UHT

Zase mám ten posranej sentimentální stav. V těhle trýznivých chvílích bych se nejradši zabil. Nikdy se nestalo že bych měl tyhle stavy během prázdnin. Asi je to letos tim, že se víc nudim, tak čas zabíjim na netu ... což je teda stejně velká nuda jako u čehokoliv jiného.

A zase čekám. V čekání na cokoli/kohokoli bych mohl bejt mistr. Mám pocit že čekám už od tý doby co sem se narodil. Tentokrát je to .. světě div se .. chlap. zase čekam na chlapa, konkrétněji na jeho vyjádření o tom co se bude dít v následujících několika hodinách. Mé obavy že se nebude dít zhola nic jsou minutu od minuty hlubší a očekávanější.

Nevím, co je správné a co je ještě reálné
Už nevím, jak mám ještě něco cítit
Kdy si myslíš, že všechno bude jasné?
Protože mě si převzal strach.

Ale je to tak špatně. Já si už mám užívat, protože už nemam žádné závazky. Už spolu nejsme a já tu nemam čekat jak puťka a podřizovat se mu. Jenže já to tak dělám. Všechno dělám špatně, všechno si dělam složitější, a úplně zbytečně.

Těším se na zejtřek jako 5. letý dítě na narozky.
Nic než zítřek nemam.

Harry Potter a princ dvojí krve

23. července 2009 v 11:30 | Azzy
Zase sem trošku ve skluzu takže se tu z toho asi stejně nevypíšu tak jak bych chtěl ... no nic. Potěšilo mě, že Potter je mnohem civilnější než kdy dřív, zasazenej do normálního světa. To je velký plus. Taky je to zcela jistě nejvtipnější díl série, nejděsivější díl série, skvělá hudba (i když soundtrack z jedničky je nepřekonatelný) a počet sexuálních narážek je více než dramaticky vysoký.

Konec neni zas takovej shit jak všichni tvrdí, Hermiona je nejkrásnější ze všech dílů, a nejlepší herec je jednoznačně Tom Felton aka Draco Malfoy.
Film vám připomene že existuje něco jako lítost, něco jako raodst a něco jako smutek.

A Harry už konečně nekouká jako kokot.

a taky sem se seznámil z Giggle, kterážto ukončila v úterý svůj blog. NENÁVIDIM JÍ!!! :D

Just do it do it do it!

22. července 2009 v 11:34 | Azzy
Hi bitches,
jsem konsternován. Přišel sem o PC, a vidina, že by už mohl být opravený je velké sci fi.
Zjišťuju, že bez netu jsem jako bez ruky. Ale tak co, na druhou stranu aspoň víc čtu, a jak včera uvedla trousička mouder Luci, aspoň bude naše zásoba slov obsáhlejší :D

Dneska du po deseti milionch letech do kina na šestýho Trottla. Dost se těšim a mam docela velký očekávání, ale radši si říkám že konec bude na nic.

Nějak nevím co psát, stavy sou nezměněny ohledně všeho v mém žiotě. Figurky jou stále na svých místech a jak se zdá, ještě dlouho budou.
Těšim se na víkend - lépeřečeno, noc ze soboty na neděli. Naši jedou na víkend pryč a ségra je na noční, takže mám velkej plán ... můžete třikrát hádat kdo v něm hraje hlavní roli ... :)

Je mi zle

17. července 2009 v 23:45 | Azzy
Je mi zle z toho jak lidi nevědí co chtějí. I já jsem ten případ. Je mi zle ze sebe samého.

Dnešek byl další den kdy sem zjistil že blbý lidi mě vysloveně unavujou, a že jich dneska nebylo málo. "Seznámil" sem se s největším idiotem na světě, i přes to, že jsem si marně a naivně myslel že je hezký, vtipný a inteligentní. Není ani jedno z toho. je to egoista největšího kalibru, mé zklamání bylo nezastiratelné. Zbytečně strávené dvě hodiny mého už tak zpackaného a zanedbaného života.
Všechno mě to tak psychicky vydrančilo, že sem se musel jít pochlubit Dášence do Falknova. Děsně sme se tomu smáli, i když teď to nechápu, bylo to totiž hodně hodně smutný.

Photoshop by měli zakázat.

Má nejlepší kamarádka má šílený problémy jenom kvůli blbejm lidem. Blbejm proto, že se serou do všeho, do čeho se srát nemaj.
Všichni lidi se serou do toho co nemaj.
Asi v sedm sme se šli k Lucce koukat na Kill Bill. Zase sme se smáli a bylo nám snad i fajn.

"Kdyby se lidi starali o svoje problémy, žilo by se nám všem milionkrát líp."
- Lucinka

Pro tebe ...

15. července 2009 v 13:51 | Azzy
vim žes mi včera říkal že to je můj blog a že mi do toho nebudeš kecat, ale stejně se mě zase ovlivnil .. je to až k smíchu ... nevim jestli to tak bylo, ale včera sem měl pocit, že ti je líto že o tom rozchodu sem napsal stylem "je mi to jedno".

Není mi to jedno. Ale to ty zase musíš vědět. jenom já musím dokázat nějak se přes to přenést a zlehčit to, abych prostě nebyl tak v píči, ve zkratce. Proto to bylo uvedený jako formalita, často dělám víc silného než jsem, asi to už patří k mé celoživotní přetvářce. Chci to jenom překonat, chci tě přestat milovat a "jenom" tě mít rád, tak jako to máš ty. I když "Mít rád" od tebe pro ěm teď znamená všechno.

Včerejšek byl nádhernej. Nejnádhernější za celé 4. měsíce co jsme spolu strávili.

Mám tě rád Miky ..

Měl bys tady vysát Robinsone!

10. července 2009 v 21:22
Rychlé shrnutí týdne? Nemožné. Protože ...

tenhle tejden byl opravdu revoluční. psal sem si s dorableem, zjistil sem, že bílý davidoffky sou o moc lepší než červený, z mého přítele se stal fuck buddy a Kač je jediná žena mého života. Jediná expřítelkyně mého života. jak okouzlující.

Absolutně mě šokovalo že se o mě stará její mutti. Prý proč už nepíšu povídky a příběhy. Chtěl sem po kačce vnutit doslova toto :"jako spisovatel do sebe liju litr absintu denně a kouřim jeden doutník za druhým následkem čehož mám sebevražedné sklony a tak mi pro samou ožralost, zkouřenost a šukání nezbejvá čas na psaní"

Dneska sem si udělal radost, shodil sem u kadeřnice dvě tuny vlasů a vypadam zase alespoň an týden jako debil, jak to mam krátký. Pak už to bude dobrý. Mmm .. samochvála smrdí, kterej intelektuál to mohl říct ?

Tento článek může veřejně zastávat skutečnost "Nemožné se stává možným". Rychle jsem totiž shrnul celý týden, ačkoli jsem to před zhruba 6. minutami považoval za nemožné. Howgh.

Kouření může zpomalovat krevní oběh a způsobuje neplodnost

7. července 2009 v 10:04 | Azzy
.. a další tuna nepříjemných pravd

Dnešní den je pouze 9 hodin a padesát minut dlouhý, a já už mám v sobě celkem 20,9 gramů jakéhosi humusu, ze kterého cigaretáři (já ale fakt nevim jak se jim říká ...) těží miliony.
V mých posledních trýznivých minutách života se tedy nedá dělat nic jiného, než pít kafe, kouřit, poslouchat Cut Copy a dát si whisku. Dobré ráno.
Má včerejší návstěva Sockolova byla děsně poetická. Šli jsme s L na kulčeník do Devils Clubu. Připomnělo mi to pana Oulického a doktora Vlacha ve filmu Saturnin, ani nevim proč. Prostě to bylo poetický a hotovo. Už třeba proto že mě to vůbec nešlo a jediná koule, která skončila v díře (bez komentáře!) byla L-ina koule.
Mhhhm ...

ale vzhledem k tomu že vznikla úmluva - kdykoli se budeme nudit, zajedem si zahrát kulec - budeme asi za chvíli mistři. Nudíme se velmi, velmi často.