Srpen 2009

Není to tak dávno

29. srpna 2009 v 9:53 | Azzyho
Ale co ?

Začínám si uvědomovat že za dva dny už nebudu stávat v 9, ale v šest. Umřu. Je to nelidský. Nikdy nebudu do práce stávat v šest ráno! Ale pěkně na osmou, udělam si snídani, presso, přečtu si noviny který mi přinesou do schránky, pak sednu do mýho Superba a odjedu v 9 hodin do práce!
Zase sou k nám nefér.

Velká výhoda mě a Kajuš je že za žádnou cenu nepanikaříme. Rozhodně ne tři dny předem. Uznávám že den před nástupem na Haj Skůl Čodou se asi budeme dohadovat co na sebe, co pod sebe a co před sebe, ale zatím tomu necháváme volný průběh. ZATÍM.

Stejně na mě zejtra přijde belgickej stres a já budu umírat ve smrtelný agónii. Mimochodem, viděli jste někdo tohle ? :)

http://www.maxim.cz/maxim-tv/nase-videa/4748-tvare-orgasmu/stranka/3

Miluju Maxima! Je to nejlepší časák pod sluncem.

AZZYCEDA

26. srpna 2009 v 15:42
Vše, co jste o tomhle podlém, sobeckém člověku chtělivědět, ale nemohli jste se zeptat. Strach vám to totiž nedovolil!

A - Azzy, to je můj pseudonym. No jo, mam se holt rád :D
B - Blbci. Bohužel je jich kolem hodně. Moc. Jakože hodně moc!
C - Cigára. Marlboro, Davidoff.
D - David. Skvělý jméno.
E - Emancipace. Vždycky mě děsně zajímalo co to slovo znamená.
F - Fotky. Miluju se na ně dívat.
G - VW Golf 4. generace v červené barvě.
H - Hodiny. Vždycky o nich musim mít přehled jinak sem děsně nervózní.
CH - Chlast. Metla lidstva - říká se, ovšem ne o Absolut vodce :D
I - Imidž. Je pro mě dost důležitá
J - Jaro. Miluju ho. Obyčejně je po zimě. :D
K - Kanál. Do toho bych někdy radši zalez.
L - Lubrikáč. Hodí se vždycky a všude.
M - Matika. Nenávidí mě!
N - Nenormální - rozhodně nejsem!
O - Oči. Mi povězte co bych bez nich dělal.
P - Péčko. Pěkný písmeno.
Q - Qído. Sexy a inteligentní jméno. Trochu jako Moskyt.
R - Rembrandt Van Rijn. Pokud mě někdo zaujme malováním, je to on. A Lucka.
S - Sex. Asi bych už bez něj nedokázal žít.
T - Techno. Hlavně jeho směry. House, Elektro, Minimal.
U - Učíš se ? Nesnášim tu větu.
V - Vorvaň. Vyvrženej.
W - Zbytečný písmeno pro Čechy.
X - X factor sem nenáviděl.
Y - Na tohle písmeno sem asi chyběl ve škole
Z - Zoom. Blízkej pohled na svět je někdy hodně důležitej.

HODNOTNÁ LITERATURA

24. srpna 2009 v 18:49 | Azzy
Budete je milovat. A hotovo.
Azzy dále čte :

dorablee.blog.cz
cruellalole.blog.cz
handle-life.blog.cz
enimen.bloguje.cz

50 $ or more

24. srpna 2009 v 17:59 | Azzy
Takže PC se mnou opět není zadobře. No dobře tedy!!
Všimli jste si doufam té skvěle důmyslné slovní hříčky. Po dlouhé době jsem na sebe opět hrdý (:D).

Inu, co vám mám já, větrem ošlehaný stařec vyprávět. Svatba dopadla dle očekávání, ale něco navíc tam přeci jen bylo - ta atmosféra. To, že se můj taťka žení sem si začal uvědomovat až v těch opentlovanejch kárách, který troubili. A všichni byli šťastní, včetně mě. Bylo to vlastně hrozně hezký a taky chci svatbu. :D

Včera sme se s eL dohodli že budeme mít cca za 10 let taky veselku. A společnou, ona si bude brát Roberta a já ... to se ještě uvidí :D A pudem si navzájem za svědky. Super!
:D
My dva sme vážně idiotská dvojka.

Jinak na svatbě byla mimochodem s Náčelnicí samozřejmě i má platonická láska. Nějakou tu dobu s náma jezdí na Bystřinu, a už když tam byl poprvý, naskočili mi do očí srdíčka - víte ne - jako z toho hracího automatu to muselo vypadat :D No prostě děsný ... fakt jo :D Teď už ho nemiluju, ale představa že by se mě třeba jenom letmo dotknul mě neuvěřitelnym způsobem rozpálí.
Dobře, tak mě to teda ještě úplně nepřešlo ...
..ale je to klidnější :D

Ano, už jsem i doma z Nbk. Až na horší start to vcelku ušlo a nakonec odjíždím spokojený jako vždy.

Sur le fil

21. srpna 2009 v 18:44 | Azzy
Znáte tu skladbu ?

Protože nic nevystihne lépe moje pocity než právě ona skladba. Pusťte si ji, třeba na youtube, nebo si jí někde najděte .. možná vám zní v hlavě ... ale je to ono. To je to pravé. Chci víno a chci být sám.

Zítra je svatba.
No to mi na radosti moc nepřidává.Budu plakat. A ne proto že budu šťastný. Ne proto že jim to nepřeju. Ale jsem sám.
TAKY CHCI SVATBU SAKRA!
Chlapi sou hrozný. Fakt hrozný. A já si jenom stěžuju.

Měl bych se nad sebou zamyslet. Je to se mnou kritický. Pomalu umírám a zdravotní sestřičky kolem mě chodí po špičkách, jakoby mě po zbytek života neměly znepokojovat. V jednom připitomělym dotazníku byla otázka : Co pro tebe znamená slovo štěstí. Já odpověděl zadní sedadlo červenýho čtyřkovýho golfa. A je to pravda. Už aby to bylo. Moje čest umírá a já na to koukam. Nechávám po sobě šlapat. Dobrovolně. Můžu to zastavit, ale já nechci.

Nevím co je pro mě správné. Kdyby to v tomto ohledu řekl kdokoli, řeknu mu "Ano, máš pravdu. Nevím to. Ale co s tím chceš ty udělat? Je to můj boj, který dobrovolně prohrávám. Každým dnem. S každou další vtěřinou. Jsem Bezbranej.

Izolace

20. srpna 2009 v 8:48 | Azzy
Jsem sám.

Doma (rozuměj u táty ...) nikdo není, tak sem využil příležitosti a chopil sem se počítače. Neni to tu zlý, to si jako nemyslete ... nenutí mě do žádnejch domácích prací, nemlátí mě, neřvou na mě, nepromluví na mě ani slovo.
Mluvíme teď o macešce, táta, ten jo, ten se mnou mluví a zaplať pánbů za to, jinak bych si povídal se psem nebo se stěnou.

Včera celej den nefungoval internet. To bylo další skvělý pozitivium dne - takže sem byl na ajsku na mobilu. A byl sem na něm dlouho, protože .. jak sem zjistil, existujou dvě osoby, který mě tam dokážou udržet. A ani s jedinm se nikdy v životě neuvidim. Jak poetické.

Ale aby ste si nemysleli že tady jenom trpim, jedno tu musim přiznat. Je tady nádherně. A navíc - nějak na mě přichází inspirace a říká mi "Azzyne, vole, jdi psát povídku!" Ale nikdy se neodhodlam tu začít hledat papíry a propisku a jít si sednout před barák něco sesmolit. Nechci jim to pak dávat přečíst. Je to jenom pár žvástů pro mě.Navíc, já píšu povídky který lidi nechápou. A vlastně i články na blog správně pochopí jenom málokdo. A nečum. Teď myslim tebe, tebe a jo, i tebe !

Loučí se s vámi váš
ke čtenářům sprostý
Azzyn.

P.S.: Nejak se mi tu zacinaj rozmahat reklamy na ruzny sracky na tech vasich blogískách, vy maly dyliny, takze jenom pro poradek - napises nejakou reklamu a mas zablokovanej pristup. Fér hra, myslim.

Don't Tell Me

15. srpna 2009 v 9:29 | Azzy
Jsem na víkend doma z Nbk*. Zítra mám zase normálně odjíždět, ale já tady zůstanu do středy. Nevydržel bych to tam už celý týden bez mejch lidí ...
No, dneska taky strávim noc na Bystřině. To je taková chata kam jezdí lidi asi dvakrát starší než já aby se ožrali. Hmmm ... teď mam chuť počítat jak dlouho sem vlastně nechlastal ?

Včera našla máti (dobře, ne tak úplně sama ...) cigára v mejch jeanách. Prostě je vzala a oni vypadly. Čekal sem všechno, ať už od rozloučení s mýmy Davidoffkami, nebo nějaký seřvání, ale máma ne. Ví že už sem v tom až po uši, a ví, že už pro mě neni tak jednoduchý přestat. Pronesla jenom "Zajímalo by mě kde na ty drahý cigára bereš" (No kde asi maminko, že bys mi dávala penízky ?? :D) a pak jenom "Schovej si to."

DĚLÁ SE MI OPAR!
To nejde. To nemůže jít.
A taky sakra nevim kdy má D**** dovolenou. Jestli jí nemá už od pondělí, nebo jestli jí nemá až od příštího tejdne ... šmarja já nevim nic!
Zase panikařim. nesmim plašit.
Dneska se chlastá,
zejtra se střízliví,
v pondělí se umírá.

To je zákon.
No fakt.

Ona je dokonalá

14. srpna 2009 v 10:17 | Azzy
Včera Azzy poctil svou návštěvou Chodovský amfiteátr. Ano, byl na Madonně.
Přes organizační průser, kdy nás, prvních asi 200 lidí co sme tam čekali už od rána, pustili asi kolem dvanáctý před areál, kde jsme pak čekali do 18:00, a zbytek chudáci stáli venku, to bylo boží.

Do mojí sekce sem přišel úplně jako první, vybral sem si místo, a nemohl se vynadívat na podium. Bylo to tak monstrózní, fenomenální, něco takového se prostě jen tak nevidí. Podium sem měl jako na dlani.

V půl osmé začal dav rozehřívat Paul Oakenfold. Jistě víte že sem velkej fanda elektronický muziky, miluju jí, je můj život, ale Paula jako DJe nemam rád. Je nudný. Ale co zahrál za set tam ... panečku, to byla pařba jak svině.

V půl devátý skončil. Dvě velká "M" po stranách pódia se rozsvítila růžově. Poslední půl hodina a na obrazovkách se objeví intro. Uběhne to strašně rychle, a na obrazovkách už svítí zářivá růžová písmena C, A, N, D a Y. Hmm, co to asi znamená? :))
Madonna nás všechny rozeskáče a rozeřve. Je to moment našich životů. Při basech skladby Candy Shop se na tu nádheru nemůžeme vynadívat. Přichází druhý song, Beat Goes On. Madonna začíná hecovat publikum "Alright Prague, thats what im talking about!"
Při Human Nature nás všechny vyfuckuje a my si to užíváme. Čas najednou letí jako splašený ... celý koncert mi uběhl ani nevím jak.

Nejenže sem potkal skvělé lidi z fóra madonnacollection <3, viděl někoho, kdo je vpodstatě bůh a čekal sem 10 hodin, zeptejte se mě, jestli mi to stálo za to. A já vám řeknu ... Komu by to za to nestálo ?


Dnes jen telegraficky

12. srpna 2009 v 7:56 | Azzy
Ono stejně není o čem psát.
Sem v Nymburce, a nedělam stejně nic jinýho než venčim Arga. Nepřemejšlim u toho, protože se nechci dostat někam odkaď by se mi špatně couvalo. Takže ho vytáhnu ven, a jdu. Bez duše, beze všeho. Je to tak fajn ;D

Další novinkou se stává, že má královna přiletěa dnes kolem jedné ranní do Prahy. Fantazie. Když usoudím že jsme od sebe jen 57 kiláků vzdušnou čarou, je to děsně vzrušující. Dneska se z Nymburka pokusím emigrovat na chvilku do Prahy. Jednak je sraz Madonnistů před koncertem, a pak, je to možná bláhové nebo dětinské - chci jí být co nejblíž. A chci ji vidět.

Opravdu mě moc mrzí že nemam o čem psát. Nic mě tady neinspiruje, a tenhle článek měl být pozitivní. Ale je spíš takovej .. realistickej :D Je to smutný.
Stejská se mi.
Miluju ho.
Miluju vás.
Miluju všechno.

To je jako dejá-vu ...

9. srpna 2009 v 12:58 | Azzy
aneb další a další z nekonečně mnoho variant, jak přijít o poslední zbytky rozumu.

Včera sem tu nebyl. jel sem s D****** stanovat. Až někam na Úštěk, kousek za Litoměřicema. Cesta byla hrozná. Bylo to daleko, bylo vedro, byly sme protivný. Oba.
Jeli sme se ještě stavit do Teplic za klukama z Fate Magazine. Zábavné.

Když jedete autem tak dlouho a většinu cesty mlčíte, nutí vás to něco dělat ... aspoň v hlavě. Já sem si uvědomil co-nebo spíš kdo je moje droga. Je to on. I když se mi v Teplicích strašně zprotivil a chtěl sem mu říct že s nim stanovat nebudu, ať mě odveze domů. Pořád je to moje droga - něco na čem sem závislej.

Všechny krize zažehnány, stan postaven, matračky nafouklý, šlo se chlastat. A hulit. Pár tahů a byl sem někde jinde. Absolutně sem vypl. Vyplaval sem ze starostí který mě pronásledovali celej můj život. Teď byly pryč, jakoby se neměly nikdy vrátit.
Koukali sme na paraglideisty, jak lítali jeden za druhym. Jeden zmizel za obzorem, na druhý straně se objevil další. To je jako dejá-vu. Řekl mi. Musel sem se smát.

Pak sme šli spát. Bylo nám všechno jedno. Zábrany byly pryč.Bylo to prostě otevřený. A skvělý.

Teď odjedu na dva tejdny do Prahy. Představa že zůstanu tak dlouho bez svý drogy mě děsí. Ne proto, že by mi bylo nějak extra smutno. Ale mam strach. Objeví se někdo jinej? Někdo lepší než já .. a ztratim ho na vždycky.

Od tý doby co sme se rozešli, než sme se viděli po rozchodu poprvé, během nepředstavitelně krutejch hodin pláče a vzteku mě napadlo - nic sem si neužíval, jako kdyby to mělo být naposled. Nic.
Od tý doby, si každou schůzku kterou spolu máme, užívam, jako kdyby měla být poslední. Stanování - to bylo poslední, co mi chybělo do sbírky "Užít si naplno". A už je to za mnou.

Nevím jestli mam mít radost z úžasnýho víkendu, nebo mám brečet, že pomalu přicházim o nejdominantnější osobu mýho života, která mě vedla určitym směrem.

Ale třeba ho neztrácim. Třeba až přijedu bude všechno ok, a já budu zase šťastnej. A budu už se jenom smát, protože nikam nepojedu.
Není to tak těžké.
Je to jenom složité.