Září 2009

První

26. září 2009 v 20:04 | Azzy
Weekend is here !

Popravdě řečeno víkend mam celej tejden. Vůbec se mi nechce do školy .. áá už je to tady, doteď sem se tam totiž těšil. Teď už ne. Blaah umírám.

Dneska sme byli s panem D. ve Varech. Opět se ukázalo kdo je tu ten co vyvolává konflikty a akorát dělá scény. Tramtadadáá - jsem to já. Nebavilo mě courat po krámech a čekat až si milostpán vybere, tak sem se trošku postavil na hlavu ... no a šel sem čekat do auta. Ještě nikdo nikdy mě nenechal v autě s klíčkama v zapalování!
No stejně mi to k ničemu není, neumím pustit spojku a přidat plyn. prostě mi to nejde.
Ale aspoň sem zafrajeřil, pootočil klíčkem, nastartoval elektriku a pustil si rádio. To sem CHTĚL udělat. Namísto toho sem tím klíčkem otočil nějak moc nebo co, takže to s Golfíkem nehezky škublo. ó vážně bych chtěl vidět svůj výraz v ten moment.

No ale že sem hezky čekal tak sem dostal tričko. Prej za 1200 (:D) ale mě nezajímá za kolik bylo. Je od něj.

Pak sme jeli k nám (ó ano, prázdný byt ^^) a došel sem k názoru že už u nás trávíme tolik chvil že bych měl zainvestovat do lubrikáče. Mýho. Prvního.
Jupí! Budu mít první lubrikáč!

Get Into The Groove

23. září 2009 v 15:58 | Azzy
Druhej den spaní až do nekonečna. Bejt nemocnej je vlastně děsně skvělý.

Jo, jsem nemocnej. Zase. Ale co má bejt ... doktorka si jenom myslí že mam mononukleozu což je fajn poznatek. Dneska mi přišla Madonna - Celebration. Je to dobrá výběrovka ... Asi vás to zajímá co ?? :-/

Celkově je mi ale poslední dny docela na nic. Neni to to kritický dno, nicméně když si vzpomenu týden, dva zpět, má nálada dosahující k nebeské spokojenosti se životem se s tímhle živořeníčkem nedá vůbec srovnávat. Chybí mi pan D. Ne, neopustil mě, nemusí vám hned naskakovat červený fleky na hrudníku ... jenom prostě pracuje. Ne, nepracuje. Maká.

Naštěstí mi každej večer volá. Panebože díky za to, protože jinak bych zemřel.

Hrozně bych si šel zakalit ... ale jako pořádně. Bavit se, tančit a chlastat a do bezvědomí. Mam pocit že díky nové škole a novýmu kolektivu se tohle někdy bude dít. Třeba. Možná.
Ale asi sem naivní.
Neee to nedovolím i kdyby ta akce měla bejt v našem malinky bytečku !

Už se chci vážně, vážně odstěhovat. Všichni skvělí lidi odjížděj někam pryč. Třeba do Brna, v tom lepším případě. Jenže někdo .. někdo si třeba letí až na Mallorcu. Pracovat. Něco mi nakecá a pak ode mě odjede. To není fér.

Ale já jim všem taky uteču ... jednou jo ...

Všichni sme byli malý dyliny ...

20. září 2009 v 9:53 | Azzy
... všem nám bylo 12,13,14 ... ale ne všichni jsme z toho vyrostli.

Přepadlo mě nostalgično. Totiž ... uklízim si v compu, aby jste pochopili, no a mému vševidoucímu oku nemohla uniknout složka s fotkama. Celkově jich je asi jenom 667 (ó jak podezřele blízko od ďáblovo čísla ... :D), ale pokud už tam nějaký jsou, stojí to za to. Hovořím teď hlavně o těch, kde ještě nemam chlupatý nohy a mam dlouhý vlasy.
Časy kdy sme chodili chlastat na vodárnu, doby kdy jsme jezdili den co den na pizzu, doby kdy jsme si ještě pořádně neuvědomovali do jakejch sraček padáme.
Vtipný.

Jak jsem tak koukal na ty fotky, začal sem hledat starý články z mejch blogů. Jednak z i-am-famous, předtim než sem si dal pauzu, a pak ty z azachiel.bloguje.cz.
Hůůů :D
Zjistil sem, že kdyby někdo psal články jako já v týhle době a já to měl číst ... asi bych to nedal. Psal sem prostě nehorázně strašně. Bylo to odporný, víc než odporný, psal sem jako ta malá dylina!
A až si za dva, tři roky budu číst tohle, budu si říkat - Ou né, psal sem jako ta malá dylina!
Blééé já nechci!

Popadla mě hrůza a hysterie. Opravdu jsme byli všichni ty malí dyliny na který tak nadáváme ? Opravdu jsme z toho jen tak lehce vyrostli ?

Život je skvělý

14. září 2009 v 21:06 | Azzy
dokonce i když je tma a prší

čím dál častěji mam nějak podezřele pozitivní náladu při cestě vlakem do školy a i ze školy. Mam pocit že jsem asi vážně šťastnej. Je to dokonalost. Všechno je najednou tak druhotný a veškerý problémy vtipný. Všechny co se mračí bych nakopal do prdele, a roztáhl jim držku do nechutnýho úsměvu.

Ajéje - Azzy chce spasit svět.

Dneska sme barbarsky žrali jídlo ze sokolovských fastfoodů (bože takhle sprostý slovo už nikdy v životě neřeknu!) v sokolovské tržnici jako největší santusáci. Pršelo, byla zima, všechno tak krásně poloprázdný. Tohle počasí mam nějak rád - poslední dobou. Na to jak jsem rok zpátky nesnášel podzim ho teď mam asi rád.
Lidi se mění.

A konečně, KONEČNĚ mam ten skvělej povznášející pocit že nejsem ničí děvka.
^^

Mám nového kamaráda, známe se už skoro rok ...

10. září 2009 v 18:40 | Azzy
.. sežral mi přes půlku hlavy, jmenuje se streptokok.

Azzy má angínu. Dostal jí od jakéhosi děvčete z EL3. Ne, neprobíhala mezi námi výměna DNA, jak si někteří nezasvěcenci mohou myslet. Zkrátka zafungoval přenos vzduchem. Pokud to nebylo přenosem vzduchem, nevím jak si to vyložit. Je to zlé.
Máti navíc považuje za více než vhodné abych ani na ten posranej pátek nepřerušoval studium mým uzdavováním. Tomu se říká zápal do školy, že ?

Co koho zajímá fakt, že se už po půl roce znovu cpu Penicillinem ? Hlavně abych 6 hodin nezameškal!!!

Je pravda že školu potřebuju jako sůl. Z úvodní písemky z Matiky sem dneska zinkasoval za 4, což je velmi slabý odvar oproti nedostatečné z Němčiny. Za čtyři chyby v dohromady 6 úkolech. Jak veselé.
Nic to ale nemění na tom, že chci zejtra bejt doma. Na víkend chci bejt fit ... jednak proto, že má nejlepší přítelkyně eL slaví narozeniny (a já pro ní zatím nic nemám ... ) a taky proto, že se konečně uvidim s panem D. Normálně se mi po něm stejská. Nikdy předtim to nebylo tak intenzivní.

Možná je to tim podvědomím, že kupuje romantickou chatičku na okraji lesa, dal mi minutku do kuchyně ve tvaru připomínající hrušku, abych jí tam vozil ... a tim že mi každej večer volá.

Ale je to hrozný tajemství. :)

No a je to tady

8. září 2009 v 21:53
první oslavný článek na sebe (ne)nechal dlouho čekat.

Můj internetový prohlížeč se v posledních dnech chodá prapodivně. Mám za to, že ta liška asi hárá. Kamkoli kliknu myší, objeví se mi blikající kurzor obrovské výšky, který značně rozpytluje od práce. Například sledování přírodopisných filmů, poučných seriálů a podobně.

Já, absolutní cholerik a nervák mám co dělat, abych své nervy udržel na uzdě.
Dnes ráno jsem začínal až od desíti. Fine. První hodinu představovala Chemie. Mám za to, že máme nejstaršího praktikujícího chemikáře v republice. Něco tak senilního se opravdu jen tak nevidí.
Za tohle půjdu do pekla.

Ona škola celkově dnes stála za nic, tak mi pak alespoň spravila náladu kamarádka eL, se kterou jsme vyjeli na nákupy do Ruska. Ať už přes její manýry kolem jednodílných plavek, nebo přes její ledovou klidnost při stálému nepříchodu servírky v pizzérii, jí prostě obdivuju. Ale nebudu se opakovat, hymnus na mě již napsala ona, přečíst si ho můžete zde .

Kamarádka eL má navíc 12. září narozeniny, takže nějakou oslavnou řeč si musím navíc schovat.
Inu, originalita dochází každým dnem, a kdo si má ty kecy pord vymejšlet ?

Dvakrát do stejné řeky ...

7. září 2009 v 20:09 | Azzy
Proč ne ?

Lucie mi dneska říkala že si u ní pan D. šplhnul. Na to, že ho před pár dny ještě bytostně nesnášela je teď vlastně něco jako kamarádka, i když se neznají a asi se ani znát nebudou. Je to fajn fajn, jak by asi řekla. Možná.

Dominik už neni. Je jenom pan D. a tak to i zůstane. Mám samozřejmě svý důvody proč sem to tak udělal a pevně věřim, že ty důvody byly dobrý. Už to o něčem vypovídá. Budeme spolu za chvíli 7. měsíců. Neuvěřitelný. Já měl pořád za to že je to jenom pod půl rokem. Čas hrozně letí s osobou kterou ... *doplňte sami*.

Škola v normě, jsem rád že se pohybuju ve společnosti. Už mam učebnice a navíc zejtra až od desíti. To je taky fajn fajn. Všechno je fajn fajn.
A může to být fajn fajn.
A snad to bude fajn fajn.

Je hrozně hezký vědět že jeden sme součást druhýho.

A škola začala

4. září 2009 v 19:59 | Azzy
Tento všeříkající nadpis netřeba dál rozebírat.

Stýskalo se mi po dešti. Prší celej den. Je to nádhera, venku je zlověstný šero, mraky sou nízko a já koukam na mokrý střechy. Nejvíc se mi na tom všem líbí ty zvuky kapek co se rozplesknou o parapet ... ^^ Ach jsem idiot.

No, škola je fajn. Třídní Vagína se snaží mi podlejzat. Zjistila totiž, že společně se mnou jí nesnášíme všichni! Joo život je nádhernej když lidé u kterých stoupáte na žebříku oblíbenosti nenávidí stejnou osobu jako vy ... je to dobré znamení.
Na druhou stranu ještě pořád pocituju silnější nestabilitu. Každej den se to sice upevňuje, ale přece jenom mam strach. Co když se to sesype ježišmarja? Něco se posere, musí, vim to.

Taky sem zjistil že se mi stejská po Andyně, Šáje a Jitpušákovi. Děsně moc. Neviděl sem je defakto od tý rozlučky (Šáju vlastně jednou, když sem si jel do Soka pro cigára ... ) a to je kurva problém. Mam strach že kdybysme se potkali už si nemáme kromě frází "Čaaau tak co jak jde škola?" co říct. Je to smutný, když si vzpomenu co sme se nakravili, co z nás učitelek chytalo rapla a tak podobně.

Aaach ...

A máme pěkně debilní rozvrh!!


Do it again

2. září 2009 v 17:33 | Azzy
Asi chodí do školy, už asi druhej den a moc se mu tam líbí ^^.

Žádný stupidní poznámky.
Žádný otázky k mý sexualitě.
Samí pařmeni a uvědomělý lidi zároveň.
Hodná češtinářka.
Fakt, že nejsem jedinej, kdo z matiky neumí NIC.

To všechno mě uklidňuje a nutí mě těšit se tam za nima, za těma lidma. Sem z nich nadšenej, hlavně je hrozná sranda. S kolektivem ze základky se to nedá srovnat za celejch 9. let, a to tam chodim teprve dva dny. Ironie že ... ?

Ale tak .. samozřejmě se objevila už jedna dívka, která má v hlavě srovnaný snad jenom její debilní kecy. Nezavře tu držku prostě. Nikdy. Je to neuvěřitelná kráva, s Peťulou jí absolutně nesnášíme. Cokoli řeknem, má poznámky. Jakejkoli pohyb učitel udělá, má poznámky. Směje se debilitám. UMÍ MATIKU! Je to prostě kráva.

Zase sem se naučil kouřit levný cigára, což je pro mě a moje finance jenom a jenom lepší. Stejně sem je kouřil jenom před panem D. abych nevypadal jako idiot.
Taky už nekouřim tolik, protože ve škole prostě kouřit nesmim (och jaké překvapení že ? :D) a navíc už se tolik nenudim. Takže opět si jedu standártek 4 cíga denně a nic neřešim. Zatim.

S Lucií sme totiž včera byli venku po, pro nás velmi nezvyklých a dlouhých, dvou dnech, a řekli sme si, že na to prostě nebudem srát. Teď jak upadnem, už nikdy nevstanem. Začnu pěkně od podlahy a vybuduju si celej svůj život co nejlíp, nejjednodušeji a nejstylověji.
Škola je totiž to jediný, co mě nutí na pana D. nemyslet. Za Dominikem jedu v sobotu, teda snad, ještě se uvidí jak mamče přijde výplata. Zato s panem D. se už neuvidim nikdy. Už nikdy nepřijede. Defakto to řekl.
Ale chvílema je to dobrý. Uklidňuju se čtením tý jedný smsky co mi včera poslal a říkam si, on se vrátí, chce jenom čas. Tak mu ho dávam. Sem naivní idiot. Hlavně že si hned na ib píše "Snažim se vydržet měsíc bez sexu, a nebo NE :-)" a podobný sračky. To mě má povzbuzovat?

Hmm.

Hmm a nebo taky ne

1. září 2009 v 12:46 | Azzy
dopíči, co to se mnou je ?
on je dospělej.
musí vědět co chce sakra, nebudu za ním furt lejzt DOPÍČI!

díky modrooká ^^