Říjen 2009

Kluk co má rád ostružiny

28. října 2009 v 17:12
a brečí si do jogurtu.

Uznávám že opít se na té včerejší akci byl omyl. Jenže co bych měl za zážitek bez tý flašky vodky která mi dokonale stačila ? Co bych měl za zážitek kdyby se Petra neotrávila z toho všeho chlastu ? Pařili by jsme pak snad na záchodech? Já myslim že ne. Bylo to vzrušující.

Mou skvělou náladu teda hned po příchodu pokurvili dva k posráníhodní jedinci kteří, když sme přišli, poznamenali "To je ten buzerant?"
Ze 30. lidí, kteří tam byli, jsou to jediní oni dva kteří s něčím mají problém.

-Jo, je to von.
-Skončili ste nebo celej tenhle posranej večer hodláte řešit mojí orientaci?
Ticho.

No, zatancoval jsem si.
Všechno se vlastně zdálo bejt skvělý.
Celý večer se nesl v duchu "Too Drunk To Fuck".

xTeen.cz, aneb kam to naše dementní společnost dotáhla ?

25. října 2009 v 17:50 | Azzy
troufám si odhadnout že je přes devět a půl milionu lidí v naší zemi, kteří nemohou vystát všelijaké to trapné a absolutně zbytečné kurvení češtiny, jako jsou dvojitá w místo těch obyčejných, střídavé zaměňovaní velkých a malých písmen a dalších píčovin.

Nerozumím teda faktu že se v dnešní vyspělé společnosti objeví dospělí editoři kteří založí web s cílem v tomto posraném stylu vychovávat další generace.

Celá stránka je samozřejmě myšlena jen a jen v dobrém světle, dnešní mládež se samozřjmě musí nějak zabavit, já bych těm 12 549 registrovaným uživatelům tohoto portálu doporučil ve volném čase nikoliv navštěvovat xteen, neboli stránku která vám dá do života tak maximálně pár chytrých rad ohledně klitorisu a masturbace, nebo vám poradí jakým mýtům a omylům se vyhnout při seznamování, ale učit se českému jazyku.

Ono vůbec pročítat diskuze na všelijakých komunitních serverech je o život, ale co jsem četl tady, je jedna facka za druhou.
Jeden příklad za všechny.

Miluju tě!!

pro Filíípek

Hej Fildo ty to nevííš, ale mooooc tě láááskuju. Ty si tohle nepřečteš, ale určitě to budeš cítit. *IN LOVE * hej nejfííc nebudeš mě chápat ae já tě lofuyů

Oné dívce je 14 let. Jak to s ní proboha asi bude vypadat za rok ??
Co je ale více než šokující a zarážející, že sami autoři velmi duchaplných článků samozřejmě píšou stejně pokurvenym stylem jako ty mladý dementi, a to se jedná za osoby dospělé a odpovědné.

Řešit to dál nemá cenu, nicméně jsem rád že jsem objevil stránku kde se konečně můžu beztrestně vysmívat lidské dementnosti. Viva xteen.cz.

Azzy s růžovym VIPčkem na levé ruce

18. října 2009 v 10:41 | Azzy
Včera to bylo poprvé, co sem čekal na jídlo v rystorán déle jak hodinu.
Včera to bylo poprvé, co sem byl v Sokolovský ulici ve Varech.
Včera to bylo poprvé, co sem měl jinou Koskenkorvu než tu broskvovou.
Včera to bylo poprvé, co jsem si uvědomil jak je ten chlap děsně fajn.
Včera to bylo poprvý co sem si řek, jak bezmezně miluju svůj život a lidi v něm.

Včera Azzy poctil návštěvou bar "...na BLBYM místě" ve Varech, neudělal chybu. Jednak proto, že tolik homosexuálů na jednom místě už asi neuvidí, a pak taky proto že ten den byl prostě legendární po všech směrech.
I když mnou objednané kuřecí řízky přišli až za hodinu a půl, byly výborný tak sem ani moc nesakroval. Ta Koskenkorva - to byl OMYL. Píčová je stejně nejlepší, o tom žádná. Nu ale co, všechno se musí vyzkoušet metodou pokus omyl.

Kolem osmý mě vyzvedl pan D. Neměl náladu, což mě trochu mrzelo. Dobře, byl sem pěkně zklamanej a smutnej. Sem prostě herečka, o tom žádná. Ale přijel pro mě a i přes to jak byl unavenej se mnou ještě zůstal, "poděkoval mi", omluvil se mi za to jaký s nim mam já trápení (hahaha!) pak mi předal skvělý cédo a odjel. Zase pryč.
No, měl by dneska přijet. "Měl by". Takže nepřijede. Mmm to néé! Musí přijet !

Mimochodem, taky si myslíte že Pitbull - Hotel Room Service je sračka a úžasnej song v jednom ?? :D

Lidi se mě ptaj ...

16. října 2009 v 20:33 | Azzy
co na tý hudbě máš ? Je to jenom tuc tuc, absolutně bez melodie, bez duše, není to hudba, je to klikání.
Pusťe si tohle, a pokud nepochopíte, co na té hudbě vidím, jste muzikální omezenci.


ČAS

10. října 2009 v 19:00 | Azzy
je relativní.

Včera sem bezpochyby zažil asi nejlepší párty mýho života. Taky sem se děnsě ožral. je zábavný potkávat lidi který sem neviděl rok a dva, a taky je zábavný mít pořád si na co připíjet. Dvě flašky zlatýho puschkina, absinth, kterej sem pil poprvý v životě a díky němu sem měl asi nejhorší sen a představy či co to byllo ... fuj! a pak vodka.

Co mě vyloženě šokovalo bylo homosexuálně založené vyznání mýho bejvalýho spolužáka. A nejhezčího samozřejmě. Ale nezlobil sem :-) Sem hodnej kluk sakra přece, ne nějaká děvka. Jooooooooo!!!

Za tři tejdny je další akce. Nemůžem tam s Karol chybět. Už dlouho sem se takhle neztřískal. :D

Ne, Azzy neskončil!

4. října 2009 v 18:39 | Azzy
i přes vroucí přání některých zapřísáhlých křesťanů tu je pokračování rouhání tohoto mladého atheisty, který nepomáhá starým ani chudým. Ale přiznávám že už sem málem zapomněl heslo k přihlašování, no na čtvrtý pokus to vyšlo ...

Škola se definitivně rozjela na plný pecky. Neuvěřitelný že už sem na střední měsíc. Necítim na sobě nějaký rozdíly, nepřijdu si starší, i když si rozhodně přijdu povýšenější. Totiž - do školy vždycky chodíme kolem základky. Tak na ty "malý archanty" (ehm) házim děsně pohrdavý pohledy. Cha Cháá! To je ono, to na co sem celou tu dobu čekal. Můžu se vytahovat, sem starší!

Další, co už je definitivně rozjetý a nezastavitelný, je podzim. Mam podzim rád. Hlavně když prší a já sem zachumlanej pod dekou, před sebou mam čaj a sušenky a koukam na nějakej děsně sentimentální film. Ách život je krásný.

Těšim se na tu chatu .. snad to vyjde. Musí ...