Leden 2010

Tak jo.

17. ledna 2010 v 18:06
Ale zase jenom a sobecky pro něj !

Děkuju moc, bylo to u tebe fajn, těším se na další "příště" :)) Mam Tě rád. Moc.
A Ten pozemek ? Absolutně perfekt. Těším se s tebou na léto.

Tady už nejsem

8. ledna 2010 v 23:45

najdete mě tady : http://www.twitter.com/azzyk

Pokud máte taky účet na twitteru, určitě si mě přidejte ... a pokud tam pčet nemáte, tak si ho založte :))

Tímto článkem bych Vám chtěl všem bez rozdílu poděkovat za Váš neutuchající zájem o moje psaní, za každou, každičkou Vaši návštěvu, za jakýkoliv Váš komentář, děkuji Vám, děkuji Vám za Vás samotné. Byli jste to hlavně Vy, čtenáři, kteří tvořili tenhle blog, protože to všechno bylo psané od srdce a jen a jen pro Vás.

Děkuju Fíďovi, kterej mě do tajů blogování před moooc moc lety zasvětil, děkuju Lucince, která se k nám nakonec taky přidala a tvořili sjme společně takovou blogařskou trojku, děkuju všem debilním dvanáctiletejm kravkám, protože sem se na vašich blogískách příjemně pobavil, děkuju všem oblíbeným blogům že na mě měli trpělivost a čas, vaše články byly vážně skvělé, pokračujte v tom dále, líbili jste se mi všichni stejně :-)

Věřím že opravdoví "fandové" a ti, co měli i-am-fanous rádi, se mnou zůstanou na twitteru. Budou to aktuálnější informace o tom co dělám, všechno bude živější. Určitě se přidejte. Pojeďte v tom se mnou :-)

Mam Vás rád a děkuju Vám.
70 článků, 9. měsíců a Vy.

Now i am really, really famous.


Nikdo neví co chce.

4. ledna 2010 v 22:10
Ani chlapi, ani ženský, ani ta vaše posraná ambiciozní Madonna. Nesnášim jí. Je to nejhorší zpěvačka lidstva, nechápu jak sem jí mohl tak zbožňovat. Je odporná. Já sem odpornej !