Joris Voorn - From a Deep Place

24. dubna 2010 v 11:07
fajn děvky.

Jistě všichni moc dobře víte, kolem jaké hudby kroužím, co mě baví, zaujme, co mě nebaví a nezaujme (ach opět slovní hříčka hodná nobelovky za literaturu...) - je to elektronická hudba jakéhokoliv druhu. Vyjma drum n' bass. Ať je to elektro pop, klasický techno, house, tech-house(ach ach!), nu-rave mého kamaráda Tvykse, nebo hardstyle, prostě mě to baví. No, nedávno jsem objevil jednoho holandského moc pěkného pána (ano DJs poslouchám podle vzhledu...), který nejenže hrál krásný mišmaš techna, minimalu, houseu a nevím čeho ještě všeho, že sem se zamiloval. Ten pán se jmenuje Joris Voorn a ten pán taky vydal v roce 2007 desku, která stojí za poslech i pro ty, kteří drandí na metalu.

Deska From a Deep Place je již jeho druhým hudebním počinem, předcházelo jí album "Future History",které je poskládané z jeho vydaných EPček, bohužel ale nemá s Jorisovo současným soundem nic společného a celkově mě albům zaujalo asi jako Hanička Zagorová. Tedy vůbec.

FADP je těžko uchopitelná a zaškatulkovatelná deska - obsahuje spoustu psychidelických soundů, někdy možná připomínající Williama Orbitha (My People, May the Days Be Aimless), jindy je to zase house jako řemen (The Deep, Early Bird), a vše se zase vrací ke starému - na technu ujetému - Jorisovi (klasika MPX309).
Deska se hodí na klidné válení u vody jako dokonalý hudební podkres pohodového house až ambient, deska se hodí na párty, deska se hodí na neuvěřitelné bláznění po pokoji. Deska je všestraná a to se jen tak nestává. Rozbrečí vás když máte depresi, nebo naopak umocní vaši dobrou náladu.
Fakt, že je to deska mého oblíbeného hudebního stylu mi dělá ještě větší radost.

 


Komentáře

1 dorablee | Web | 24. dubna 2010 v 19:50 | Reagovat

líbí se mi.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama