Candido

19. června 2010 v 17:34
Snídaně v pěti hvězdičkových hotelech vůbec nejsou stylové.
Protože ...
celou dobu prostě myslíte na to, kdy už konečně potkáte nějakýho čecha, aniž by to nebyl nasraný personál hotelu, který bohužel předpokládal že ani my jim nerozumíme a tak byly docela nechutný.

Rašans, rašans evryvér.

Miláčik nasedl do Mercedesu a prostě odjel. Stačil mi přenechat zpáteční letenky z Prahy do Vídně, abych za nim mohl a nezapomněl mi sdělit jak moc mě miluje. Konečně.
Čekal sem na tohohle chlapa tak dlouho. Asi spolu máme být.
Už to není oťukávání, už je to vztah. Určil sem si na to limit - a to je měsíc. Po měsíci vážné známosti už by se tomu mělo říkat vztah a hlavně - láska, ponejlépe.

Škola skončila v pátek, uzavíraly se známky a asi i absence, pokud sem dobře pochopil pančelku třídní. Což znamená jediné - nechutný zápeky.
Mrdat to už! :) Na nic se už ANI nepodívam, vycházej mi 3 čtyrky. Och jak strašnéé ... ;D ale já sem za ně rád, při představě, že by mi dal ten píčus z chemie pětku se mi staví chlupy na zádech, který ani nemam.

Včera sme taky byly na večeři se starou známou a inteligentní mladou svěží žádoucí eL, nezklamala, byla úžasná. A v pátek...? PRG - VIE, odlet 15:30. Ach, jak neskonale se těším.
 


Komentáře

1 ayuu | Web | 19. června 2010 v 19:59 | Reagovat

Jelikož byl ale vynalezen,Amáta je už zbytečná! :D A kvůli toho stěhování denně chodím do třetího patra,sem,tam,sem,tam...ale při troše štěstí to bude mít pozitivní dopad na mou fyzičku! :D

2 Christie* | Web | 20. června 2010 v 10:23 | Reagovat

ó děkuji za lichotku, jsem poctěna (: Copak vyváděli Italové na koncertu Madonny??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama