Tak toto už ...

29. června 2010 v 22:03
No, kdyby mě odmítali zaměstnat v tomhletom časopise, asi bych byl opravdu na dně.

Artistické slohové výkony některých pánů redaktorů v pánském magazínu ESQUIRE sou totiž natolik důvtipné, že se klidně může stát že se například třikrát během jednoho odstavce opakuje ta stejná věc, ačkoliv jinak popsaná. Ale tak je to super, alespoň se nějak popíše dvojstrana a my to můžeme prodat a tvářit se tak moc oduševněle a všeznale, že nám to vůbec nepřijde hloupé.

Ačkoliv sem tedy znám svojí homosexualitou a nikterak se s ní netajím a ani nehodlám, sem velkým milovníkem magazínů pro pány. Začalo to před dvěmi lety mým prvním Maximem a myslím, že jsem udělal asi ten nejlepší start jaký jsem mohl, protože postupem let a měsíců metodou pokus/omyl přicházím na to, že Maxim je to nejlepší dostupné na českém trhu.

FHM jsou brutální sračky, je to nudné, je to nevtipné, je to o ničem.
Playboy je snobský, vůbec se neprodává a navíc kopíruje od ostatních.
Esquire je shit na ntou.

No, tím by jsme mohli tak skončit. Pro mě sice stejně zůstává číslem jedna na českém žurnalistickém poli Reflex, ale strašně mi tam chybí to sexistické rozdělování ("pro muže/"pro ženy"), úchylný přirozený humor a sprostá slova.

Jsem dobytek. Teplej dobytek.
 


Komentáře

1 ayuu | Web | 30. června 2010 v 21:20 | Reagovat

:D :D Dobytku,to je v pořádku,že se ti to líbí.No někdo to musí uznávat,jinak by se to neprodávalo. Já jsem metodou pokus/omyl přešla od bravo girl k elle :D Cesta byla trnitá a zlá,plná dalších jiných sraček,ale jsem tu a jsem spokojená.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama