You must be STUPID for fame

24. července 2010 v 13:06
Hudebnímu světu vládnu namakaní černoši, všichni do jednoho zpívající vlastně jeden a ten samý song. A všichni jim to žerou. Nádherně to jde vidět na MTV Hits, kde se dokola točí dejme tomu 40 písniček za den stále dokola v jiném pořadí - no není ten dnešní hudební svět super odlišný?

I když vlastně teď právě začalo "Gaga vs Beyoncé TOP 20", což chci vidět.

Včera jsme s Robíkem přiletěli z Finska. Projeli jsme ho od Helsinek až po Rovaniemi, což je město přesně na severním polárním kruhu. Bylo tam 12 stupňů, což působilo na prostředek tady velmi velmi horkého léta jako skvělý refresh. 
S Robem se na můj vkus dost hádáme. Zatímco s Davidem nebylo o čem se hádat, protože kvůli jeho zkurvenému milostnému flegmatismu jsme nikdy nic neřešili, s Robiem je to jiný. Víc dospělácký což je moc dobře. 
Zpět k Finsku : jedním slovem je to nádherná země, ale dalšími slovy je předražená, strašně ostře tam dodržujou zákony (když sem si šel zapálit musel sem působit dost extravagantně) a chlast v samoobsluze si tam nekoupíte a ve speciálních prodejnách vám ho bez ID zcela jistě neprodaj. Takže žít tam bych nechtěl.

No na druhou stranu, když jste uprostřed lesů u jednoho z tisíce Finskejch jezer, sobi vám tam pomalu žerou z ruky a světlo je tam o půlnoci jako u nás v půl sedmý večer, na tohle všechno zapomenete a myslíte jenom na tu krásu. 

Doufám že se tam brzo vrátím a všem ostatním vřele doporučuju. 
No, jdu se věnovat Gaga a Beyoncé. 
 


Komentáře

1 Storyteller | Web | 25. července 2010 v 14:54 | Reagovat

Hm, jenže v zimě je ve Finsku určitý počet dní pouze buď tma anebo šero, což už je poněkud depresivní. Taky bych ale rád zavýletničil do Finska.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama