Bangang

5. října 2010 v 20:03
Gangbang!

Jsem zdravý člověk, řekl bych.Tedy ohledně toho imunologického hlediska. Nicméně i mě se občas stane, že se zapomenu o svoje zdraví starat, zapomenu si vzít pilulku vitamínu C, zapomenu na ranní actimel nebo večerní projímadlo, zapomenu si zaběhat nebo si zapomenu vzít teplé oblečení a beranici, jak mi je maminka připravuje každé ráno na postel.

A pak se mi přihodí taková nemilá věc jako je zánět středního ucha. Tedy, abych to uvedl na pravou míru, zánět zvukovodu. Nepředstavitelná muka která i trénovaný sadomasochista odříká s díky a která se pro mě ve chladných podzimních měsících stávají denním chlebem.

Taktéž lékaři mi nedělali od malička větší problém, možná to bude tim že mamka dělá odjakživa ve zdravotnictví, takže i k nemocnicím mám pozitivní vztahy, dezinfekce mi nesmrdí, ba naopak, a stále mě zajímá co je za všema těma nepopsanejma dveřma v těch strašidelnejch chodbách.

Jenže - jít k nám k doktorce s bolavym uchem je jiná věc. Vrátíte se totiž s nemocemi, o kterých se v lékařských kuloárech mluví radši potichu, ne li vůbec a dokonce i otrlí vyznavači adrenalinového hláskování se je snaží nebrat do úst.

To je potom radost mít obyčejnou chřipku, raději si ani nechci představit jaké to je mít zánět močového měchýře.
Pěkný den.
 


Komentáře

1 Storyteller | Web | 5. října 2010 v 22:00 | Reagovat

Zajímalo by mě, proč se článek o zánětu zvukovodu jmenuje "Bangang"? :-D Že tys ho dostal při gangbangu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama