Udělej si dítě!

23. října 2010 v 13:24
AKCE! Při nákupu jedné zkumavky spermií druhá ZDARMA!

Michelle emigrovala. A s ní i "naše" kamarádka Jekatěrina ze sibiřského Tjumenu. Fakt, Přistěhovala se sem, když se její otec uchlastal ruskym standardem k smrti. A teď jsou šťastný varský rusáci.
Odjely na Djerbu, svině. Opět to budu jenom já, kterej má sice miliardu možností, kam odjet, ale na podzimní prázdniny, což je PĚT DNÍ BEZ ŠKOLY, budu dřepět doma na prdeli.

So sexy, so shiny.

A přitom jsem mohl úplně v klídku jet na podzimní prázdniny na Kubu. Ano, to je ten jeden z posledních komunistických států světa, kde se pije Cuba Libre a vůbec různy mňam nápoje, no, ale hlavně je to ostrov a ostrovy bejvávaj většinou v moři, v moři, kde je teplo i když tady je mínus devětset a sou tam nádherný pláže.
Takže - JASNĚ že NEJEDU - protože platí jedno staré dávné přísloví "Líná huba, holý neštěstí".

Matka mi chce k vánocům koupit notebook. Pořád mě volaj k počítači a ukazujou mi na acery, asusy a jiný shity. Nechci žádnej. Chci svůj stařičkej notebook kterej se mi zbaběle nevypíná, když je přehřátej, s vypadlym enterem a slabou baterkou. Úplně nesnášim, když se mě někdo zeptá "Co chceš k vánocům/narozeninám?" Vždycky řeknu "Nic" a představuju si a sumíruju, jakou bych jim udělal scénu, kdyby mi nakonec fakt nic nedali.

Jsem divnej. Ale to vy taky. Proto mě čtete.
 


Komentáře

1 Tereza | Web | 25. října 2010 v 17:15 | Reagovat

To by jsme se neshodli. Já zase nesnáším, když mě někdo na tu otázku odpoví "nic". To si zase já v hlavě sumíruju, jakou scénu by udělali kdybych jim nic nedala...

2 Péťa Pab. | Web | 26. října 2010 v 15:12 | Reagovat

Zajímavá úvaha, zajímavý blog, zajímavý autor :) Já osobně taky nic tak zvláštního nechci, krom mikiny své oblíbené kapely :) A jinak souhlasím, nový notebooky sou fakt debilní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama