I cant wait

1. listopadu 2010 v 19:32
for the weekend to begin
V pátek zase odjíždím. "Zase". Je skoro až směšný to psát, jsem tam přece jenom tak málo. Málo na můj vkus.
Je to taková ta věc, o který jste přece věděli a museli jste s ní počítat. Jenže co naplat - když jste poblouznění a všechno na začátku vypadá tak super, řeknete "jasně, to zvládnu" prakticky na všechno. Na život, na tu dlouhou tůru co se před vámi vyslovením týhle věty vytvořila.
Zdolávám sám sebe. Každý, každičký den bez něj. Jestli je to dobře, nevím. Třeba mě to psychicky posiluje a budu opravdu silný člověk, co přežije cokoliv. Jenže můj momentální psychický stav spíš napovídá opak.
Kdyby zklamání, smutek a žal byly jako kulky, jsem jako cedník. A střílí to Robert. Možná on, možná si to dělam sám.
"Nemůžeš žít přece jenom pro jednu věc" - říká mi matka, říkal mi to David a možná si to začnu říkat i já, za chvíli, časem. V momentech jako je tenhle si říkám, že sem Davidovi trošku ukřivdil. Copak za to všechno mohl jenom on? Nejsem to já, kdo má přehnaně vysoký nároky a očekávání od mužů, co jsou prakticky jednu generaci přede mnou a tak tvoří veškerý zlo, které ve vztahu může existovat? Jenže pak si vezmu jeho podíl na tom, proč to všechno skončilo a řeknu si - kdyby v tu dobu přišel kdokoliv, odešel bych s ním.
Že to byl Robert sám osobně je jenom taková třešnička na dortu.
Neslýchám od něj že mě miluje, nechce mi říkat, jak moc mu chybím. Možná, aby mě chránil, nebo aby chránil sám sebe. Nevím. Už dávno nejsem tak pozitivně naladěnej ohledně vztahu mě plus někdo. A už nikdy nebudu. Vztah s Davidem mě na tohle připravil dokonale.
A tak tu sedím. A žiju. Zatím. A možná že to přežiju a budeme spolu opravdu dlouho. Třeba i rok, dva, deset let, do smrti.
Zase nevím. A zase doufám.
 


Komentáře

1 Klárka | Web | 1. listopadu 2010 v 20:24 | Reagovat

Lehko se říká, že by člověk neměl žít jen pro jednu věc. Ale hůř se to dělá, když se ti ta "věc" dostane pod kůži, do hlavy, do srdce a tak moc tě ovládá...

2 Péťa Pab. | Web | 3. listopadu 2010 v 16:14 | Reagovat

Láska obecně je boj, ale krásnej :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama