A je zima

4. prosince 2010 v 12:09
sníh, teploty hluboko pod bodem mrazu nejen venku, ale i doma.

Moje máma je právě po hysterické scéně jejího života. Naštěstí neřvala na mě, ale na mojí sestru. Když mi před hodinou říkala jak je nasraná, netušil sem že to bude takhle zlý. Ale teď, wow, parádička.
Mám na mámu neuvěřitelný nervy. Pořád si myslí bůhví jak to chudák nemá složitý a jak se od ní vlastně necháváme jenom obskakovat. Aha, no, tak to otevři oči drahá máti, jenom my nemáme potřebu fňukat a na všechno jenom nadávat.

Je chladno. Venku a tedy i u nás doma. Venku mínus třináct, vevnitř emocionálně mínus milion. A ještě ke všemu se rychle blíží vánoce, svátek, kterej nenávidim nejvíc na světě. Nic si nepřeju. Pořád jsem mrtvej a asi budu ještě dlouho.
Dokonce sem začínal kolabovat z toho, že sem nic nejedl.
To už bude asi opravdu složitý. Jsem tak zoufalej že jsem dneska Robertovi napsal zprávu, že mi moc chybí. Nečekám odpověď.

Nečekám už vlastně na nic.

Celej život je jenom o tom jak správně umřít.
 


Komentáře

1 Klárka | Web | 5. prosince 2010 v 10:24 | Reagovat

Hlavu vzhůru, celej život je jako horská dráha, člověk nemůže být pořád jenom nahoře. Věřím, že tohle období je hodně blbý a vůbec ti ho nezávidím, ale taky věřím, že tě přejde. A přeju ti, aby to bylo brzo ;)

2 Péťa Pab. | Web | 5. prosince 2010 v 20:41 | Reagovat

Držím palce, aby tohle utrápený období přešlo co nejdříve, vím jak se cítíš. Jinak já mám vánoce docela ráda.. Až tedy na jednu věc, která docela pošramotila mojí psychikou a do dnes z ní mám trauma... Kdyby si třeba někdy chtěl pokecat, o problémech, o čemkoli, napiš mi na blog, já ti kdyžtak pošlu ajsko či něco podobného :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama