Možná

21. prosince 2010 v 17:35
Když vám vaše matka vráží kudlu do zad.

I když je už 21. prosince, dárky sem jel nakupovat až včera. To je divný, většinou mam dárky totiž měsíc před tím, než je mají nejrychleji nakupující maniaci. Zabil sem tím klasicky celej den. Spousta lidí, hodně peněz. Co s nima, než se jich zbavit.
Mámě sem koupil obrovskou dřevěnou kočku, ségře parfém.
Když sem se po téměř dvou hodinách z Varů dostal domů (ČD nikdy se svými astronomickými časy zpoždění nezklamou), matka na mě vyvalila, že sem sjetej.

Nic a nikdo mě nemá šanci urazit víc než moje matka. Navíc takovejma kecama! Já, kterýmu tráva nechutná, já, kterej sedí skoro každej víkend doma na prdeli, i když moji vrstevníci sou už dávno v lihu. Moc jsem na ní křičel. A byl jsem moc rozčilenej. Stále jsem, nemluvim s ní, i když ona jede svojí klasickou hru "Nic se nestalo a všechno je v pořádku." No co, chce mít doma fetku, má jí mít.

Taky sem došel k závěru, že hezký lidi se jinejch hezkejch lidí nebojej. Schválně chodí s někym ošklivějšim jenom proto, aby se vedle toho druhého necítili hloupí, oškliví, nebo snad méněcení. Nenapadlo by mě to, kdybych nebyl ten samý případ.

Mockrát si říkam, komu všemu Oliver píše takový věci jako mě. Názor střídá názor. Většinou dopoledne si myslim, že jsem tu jenom já. Odpoledne na mě pak spadne, že je jich je vedle mě ještě dalších 100. Ale prej sem unikátní. Teď jenom nevim, jestli si to vynaložit jako lichotku. Každopádně zase moje nemoc - moc na to tlačim a spěcham.
 


Komentáře

1 Klárka | Web | 21. prosince 2010 v 17:53 | Reagovat

Nakupovat vánoční dárky na poslední chvíli je adrenalin :)
Nerozčiluj se, nestojí to za to, Vánoce jsou svátky klidu... Nebo by aspoň měly být... Tu hru "nic se nestalo" sice taky nemám ráda, ale možná by šla udělat vyjímka, ne? Vždyť kdo si hraje, nezlobí...
A unikátní je v tvém případě určitě lichotka, tak si jí važ a vyžeň si z hlavy takový negativní úvahy! :)

2 Klárka | Web | 21. prosince 2010 v 18:56 | Reagovat

Díky za tip, asi to příště zkusím :)

3 Flyin´ soul | Web | 22. prosince 2010 v 16:22 | Reagovat

Oliver, krásný jméno. Azzy, ty tvoje trampoty jsou mi docela blízký. Ne tím, že bych snad byla chlap, nebo nebyla hetero, ale tak obecně. Moje máti chce, abych šla ven, když jdu a přijdu pozdě v noci, tedy ráno, tak mě nechá spát chvíli a pak se mě s úsměvem nartech zeptá, jestli už jsem vystřízlivěla. Ale ne tak, že by ji to těšilo, ale tak škodolibě. Když ven nejdu, nadává, že sedím doma. Taky nevím co ti rodiče chtějí.

S tím Oliverem si myslím, že je to blbost, sice já bych nechtěla, aby vedle mě byl ještě někdo jiný, ale myslím, že je to jen pocit, kterej asi musíš mít, tím totiž ukazuješ, že ho máš rád.

Jsi unikátní!

4 Péťa Pab. | Web | 26. prosince 2010 v 22:08 | Reagovat

To moje máma mně má za naprostého slušňáčka, takže to mám vyřešené :-) Jinak dárky sem měla nakoupené, až na jeden také nějaký ten týden dopředu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama