Zlatá éra

13. prosince 2010 v 20:41
nadobro skončila.
Dneska a vlastně i včera byl fajn den. Včera teda proto, že přijeli mí nevlastní prarodiče, zeptali se mě, jestli mám už děvče a když se nedočkali kladné odpovědi, vrazili mi dvě stovky a odjeli.
Původní plán byl ty dvě kila utratit za cigarety. Pak jsem ale objevil knížku Bestiář a bylo jasno. Nesvadbovou miluju. Jednou budu psát knížky jako ona a budu stejně slavnej a budeme nejlepší kamarádi. Jo.
Jak jsem si tu knížku dneska četl v autobuse, přemejšlel sem. Ona mě k tomu vždycky donutí, přemejšlet o mě, dívat se na svět trochu zvrchu. Zaprvý sem došel k tomu, že jestli chci psát knížky, mam nejvyšší čas začít, a za druhý k tomu, že moje "zlatá éra" nadobro skončila.
Já jsem takovej, že naoko sem strašnej dospělák - ve vztazích. Je to tím, že si cíleně hledám starší muže (a ačkoliv jsem si to před časem odmítal připustit, teď už se smiřuju tím, že to je nejspíš absencí otce v rodině) a chci se jim vyrovnávat. Když se to ale týká postele, vždycky umim využít svůj věk. Mladej zajíc, sexem pomalu netknutej (haha) - to je vražedná kombinace.
Vybavuju si tu scénu jako dneska. Ležíme v posteli, mě se nechce vstávat, Robert jde do práce, tahá mě z postele. "Mě se nechce." Udělám slastnej neodolatelnej pohled a snídaně byla v posteli.
Hra na taťku a syna mi vždycky imponovala.
Jsem úchyl? Ano, ale rozhodně se za to nestydím.
Každopádně táhne mi na sedmnáct a tak nevím nevím jak dlouho budu moct můj "lolitismus" nadále využívat. Asi to nepůjde do nekonečna.

Stárnu. Já už si to můžu oprávněně přiznat.
 


Komentáře

1 Téra | 13. prosince 2010 v 20:48 | Reagovat

Super článek, ty moje lolitko :D

2 Hanka | 13. prosince 2010 v 20:53 | Reagovat

Prosím tě, moc to dramatizuješ ty zajíčku:D Posledních náct, to je teprv hnus :P

3 XxX | 14. prosince 2010 v 8:20 | Reagovat

:-)

4 Klárka | Web | 14. prosince 2010 v 17:36 | Reagovat

Bestiář je bezva... BITCH = Being In Total Control, Baby! ;)
Až budeš psát knížky jako ona, jednu si zamlouvám - s věnováním, prosím! ;)
Možná stárneš, ale určitě bude i hůř, tak kašli na to, co bude, až nebudeš mít "lolitkovský" období a užívej si to, že ho teď máš :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama