Nečekejte na Marka Vašuta

15. února 2011 v 18:18
I přes to, že můj partnerský život dost ostudně skomírá na mrtvém, takzvaném "zamluveném" bodě, kdy se zmůžou pouze na to psát si se svým bývalým, nemám si na co stěžovat. Včera ale došlo na lámání chleba. Když vztah skončí, chvíli je příjemný klid. Pak si začínáte navzájem předhazovat vlastní chyby. Staré křivdy, kdy jste radši byli sticha než aby jste likvidovali to příjemné prostředí partnerského soužití. Napsal, že jsem sebestředný. To je pravda. Ale nikdy se mi to neodvážil říct do očí. Já napsal, že je bordelář a lhář. To je taky pravda.
     Pak mě ale zabil. Napsal mi, že jsem macík. Vždycky, když mi takhle řekl, málem jsem se roztekl něhou. Ale situace se změnila. Já už dávno nejsem to malý dítě z jeho ložnice. 
     Taky se mi vnucuje jeden ženatej/vdanej - vyberte dle svého uvážení - je v manželství s mužem. Jsou spolu 11 let. A po 11 letech a neustálém ujišťování, že je jeho partner miláček, chce zabít své manželství románkem se mnou. Jednou blbou nocí. Možná si nemyslí že by to bylo na jednu noc. Ale to mě nezná. 
     "Mám náladu být promiskuitní" prohlásila má přítelkyně Michelle. Dočetla právě Bestiář. Rozumím jí. Ale stejně se člověk nestane promiskuitním z vlastní vůle. Já jsem děvka například ze zoufalství. Milujete jednoho muže, který vás odkopne a nikdy se k Vám nevrátí. Není jiná cesta, než se zachraňovat od sebevražedných depresí sexem. 
     Opravdový důvod, proč jsem šťastný i za ono potupné psaní plné puberťáckých perverzáren je jednoduchý. Když jsem se Roberta zeptal, zda si takhle psal i s jinými expartnery, odpověděl jednoslovně "Nie." S neuvěřitelnou grácií onoho čtyřicátníka, který mě v Puppu tehdy sbalil. 
A já, hrdě, s pocitem zadostiučinění a vítězství nad všemi těmi obskurními umělci a zlatokopkami, jsem se nezmohl na nic víc, než na "Dobrou."
     Dneska sem měl rande. Další ze série kroků vedle. Čekal jsem Marka Vašuta, místo toho sem se dočkal mrože v modrém yarisu. No jo. Tak zase příště. 
 


Komentáře

1 HXC | 17. února 2011 v 17:38 | Reagovat

Jsem nový fanoušek! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama