Slunce

10. února 2011 v 9:15
svítí. A bude.

Miluju to období. Konečně nastává čas na moje sluneční brýle od Armaniho. Konečně si budu moct vzít na nohy moje nejoblíbenější sneakerz od Diesel. Nebo ty Replay, to už je jedno. A hlavně, hlavně se těšim na ty nejúžasnější šortky Calvin Klein.
     Všechno co sem tu vyjmenoval, (a to samozřejmě ještě spousta věcí chybí) je pozůstatek po mých ex. Nikdy sem si nekoupil sám od sebe takhle drahou věc. Nemam na to prachy. Teda, měl bych, ale to bych třeba musel obětovat cigarety. A to se nestane.
Jo, už zase kouřím a je mi skvěle. 

Dneska si asi vezmu ty moje zamilovaný boty a půjdu k holiči. Budu čičí. Necham si to udělat trošku jinak. Budu jinej. 
Robert je nemocnej, bere antibiotika, takže o nějakym víkendu v Praze silně pochybuju. Často si teď my dva píšeme. Strašně se mi po něm stýská, mluvim o něm prakticky nepřetržitě. Nejsme spolu 4 měsíce. Ale píšeme si tak hezky! Nevím. Nepřijde mi to jako běžná komunikace dvou lidí, kteří spolu strávili určitou část svých životů. Ale třeba se pletu a tohle je na Slovensku normální. 

Všechno vyjde najevo až se potkáme. Nevrátí se ke mě? Nezhroutim se z toho. Vrátí se ke mě? Skočim mu do náruče. I když máma by to zase neviděla ráda. Je ohledně mě strašně přecitlivělá. Nerozumí tomu, že já nežiju ještě ten dospěláckej život. Něco se posere a co? Tak si popláču. Budu chvilku psychicky na dně. A pak to bude zase dobrý. Jako vždycky.

Dobře, tak né jako vždycky. Ale ta šance tu je.
 


Komentáře

1 Krutá | Web | 10. února 2011 v 15:45 | Reagovat

Dobře, najdu si co znamená sneakerz. A sluneční brýle mi připomínají, že bych si mohla po devíti letech také nějaké koupit. Ačkoliv, proč odhazovat jedny obroučky jen proto, abych si nasadila druhé?
Život, který není dospělácký. Pěkně viděno.

2 Klárka | Web | 10. února 2011 v 18:29 | Reagovat

Mmm, taky jsi mě naladil na letní pohodičku. Už aby to bylo... :)
Jinak... Bylo by fajn tu šanci proměnit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama