Fobie

29. března 2011 v 20:41
Nabídek dostávám spousty. Co se jeden den přehoupne v druhý, mám jich plnou schránku. Někdo mě zve na procházku, někdo na večeři a pak je tu většina mužů, kteří večeři i s procházkou rezolutně přeskočí a rovnou nabízejí to, co po večeři nevyhnutelně má přijít. Noc v cizím bytě.
Když jsem se včera přihlašoval na iboys, nečekal jsem, že mě někdo dostane do kolen. Že někomu tuhle lákačku sežeru i s naviákem. Kdepak - já dostal mnohem lukrativnější příležitost, jak naložit se svým životem: nastěhovat s k pohlednému, úspěšnému a dobře stavěnému pražákovi. Ale prý bych musel přerušit studium a dokončit ho v Praze.
Nabídky jako je tahle jsou své a progresivní. A taky nesmírně naivní.
U včerejška ještě zůstaneme - byla to Michelle, která mi zpříjemnila den.
- Hádej, co zrovna držím v ruce! Zvolávala do telefonu nadšeně. Seděl jsem zrovna v autobuse ze školy domů. I tak mě ale nenapadlo nic jiného, co by k ní sedělo víc než ...
- Penis?
- Ne! Ještě hádej!
- Lahev Moët & Chandon?
Kupodivu druhá nejpravděpodobnější věc, která mě napadla, byla správně. Pravda za 1300 korun. Byla to jedna z dalších fabulózních chvil - je vám sedmnáct let a pijete šampaňské.
Co se týká záležitosti s Vincenzem, nejspíš už pominula. Chvilková záležitost.

Nemůžu spát s mladými kluky pod pětadvacet. A mít s nimi regulérní vztah je pro mě věc naprosto nepředstavitelná. Když už si v hlavě sumíruju, že bych mohl s nějakym mlaďáskem zajít aspoň do toho kina, vždycky se najde milion věcí, které prostě ke mě a mému partnerskému životu nesedí. Je to něco jako moje fobie z velkých penisů. Dnes jsem si totiž sáhl poprvé na vibrátor.
 


Komentáře

1 Krutá | Web | 29. března 2011 v 21:13 | Reagovat

Tak to bych neuhodla. Ani na tisící pokus. Text tučně? Napadl mě při čtení článku Noční můry.
Fobie z fobii. Jaké by to bylo, kdybys nabídku vzal? Zajímavý námět k přemýšlení. Ale ne pro lidi sžité se svým prostředím.

2 Klárka | Web | 30. března 2011 v 18:45 | Reagovat

Někdy umí i ti mladší překvapit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama