Noční můry

23. března 2011 v 20:43
Nejhorší noční můrou ve vztahu dvou gayů není špatný sex ani vykroucenost. Ani když Vás podvede s jiným mužem. Tím stropem a největší katastrofou je, kdyby Vás váš partner podvedl se ženou.
Nestalo se to. A vlastně sem ani nedal prostor aby se něco takové mohlo uskutečnit. Radši jsem vycouval.
Ono by to dřív nebo pozdějc přišlo stejně. A kdyby ne, tak já, chladná megera co si drží odstup, bych ho uštval. Takže by ode mě odešel z vlastní vůle.
- Škoda, byl moc hezkej. Řekla mi Terka dnes večer.
- Jo, ale heterosexuální. Odvětil sem chladněji, než sem vůbec chtěl. U snů, potažmo nočních můr ještě zůstaneme. Každej mladej gay naivně čeká na svýho heterosexuála. Na pořádnýho chlapa se všim všudy. Ale pak se teprve pozná, že je to bez budoucnosti. Slepá ulice a pořádně zakroucená.
Život se nežije jen tak - spíš kvůli zkušenostem. Aby se předcházelo pozdějším chybám, aby se něco udělalo jinak, lépe, než předtím.
Mě to bavilo. A tebe, lásko?

Pořád mi píše varskej Jirka. A já na to pořád myslím. Sex byl skvělej, ale zbytek byla hrozná tragédie. Je to sice už hodně zaschlý sperma, ale přicházim na to, že je to nejspíš on kdo ve mě vzbudil tu ohromnou nechuť k fyzickýmu kontaktu s kýmkoliv. Necítil sem se s tím člověkem dobře. Vadilo mi se ho dotýkat. Vadili mi jeho dotyky. Jeho polibky, jeho kecy o tom jak jsem dokonalej mě unavovaly.
Děvky už to nemaj tak jednoduchý. Proč nejde tu nezáživnou část přeskočit, zamrdat si a pak odejít v tichosti domů?
 


Komentáře

1 Klárka | Web | 24. března 2011 v 16:52 | Reagovat

Život prostě není takovej, jakej si ho my stavíme ve svých snech...
Je mi líto, že to tak skončilo, myslela jsem, že ti to teď vyjde a budeš šťastnej... Ale to ty budeš i tak. Protože nejlepší štěstí je to, co si vybudujeme my samy...

2 krutakomedie | Web | 29. března 2011 v 20:08 | Reagovat

Protože klienti mají občas špatné svědomí a potřebují se z něj vykecat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama