To chceš

15. března 2011 v 21:27
Dneska mě napadla úžasná myšlenka. Seděli jsme zhruba od čtyř do osmi do večera v optice v Tescu, u ségry Karol, která tam "maká". Odpoledne plné mužů. Seznamky všeho možného druhu, promiskuitní zprávy nejtvrdšího kalibru a spousta krasavců nám na očích.
Napadlo mě, že bych si chtěl lehnout do manželské postele se čtyřmi muži, které moc dobře znám. Byl by to Jiří, můj úplně první kluk David, Dominik a Honza. Leželi by sme nazí, pili šampaňské a řešili by jsme, jak se zachovat v různých komplikovaných životních situacích. Probírali by jsme politické problémy. Zemětřesení v Japonsku. Černobyl a možná by přišla i řeč na globální oteplování.
Možná je to proto, že to chci cíleně s extrémy přehánět. Psychologické hry jsou moje nejoblíbenější. Ale je tu ještě jinej aspekt. Možná to chci proto, že se nic neuvěřitelnějšího a absurdnějšího stát nemůže. Spíš budu spát s prezidentem. S jeho ženou a možná i s jeho synem, než aby se sešla tato partička do jedné postele.
Ještě větší záhada pro mě ale je, proč mě napadli tito čtyři. Jirka, jakožto můj současný partner má nevyvratitelné právo u toho být. Honza taky, protože mi přišel strašně inteligentní. Dominik už jenom proto, že to byl bezesporu ten nejkrásnější kluk (a shodou okolností dosud můj nejmladší!) se kterým sem kdy něco měl. A David? Nevím.
Možná bych mu chtěl ukázat, jak jsem silný.

 


Komentáře

1 Klárka | Web | 16. března 2011 v 17:41 | Reagovat

Mmmm, to vůbec není špatná představa. A jestli sis je vybral prostě srdcem, tak nemá cenu vymýšlet k tomu racionální důvody..

2 moni.ss | E-mail | Web | 17. března 2011 v 20:05 | Reagovat

Kdyby jsi s prezidentem náhodou spal, určitě to sem nepiš, média vypátrají i nevypátratelné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama