Chorobné

3. dubna 2011 v 21:16
Každý je máme a všichni jimi trpíme. Někdy mam pocit že já sem bohužel ten, kterej to schytává za všechny ostatní v nadbytečný míře. O čem je řeč?
O chorobnejch touhách.
Má 1. a největší chorobná touha mě - zdá se - díky bohu přechází. Ano, je to ta s bývalým přítelem a skvělým sexem. Má 2. největší - najít si chlapa se kterym se budu cejtit líp mě opouští podobnym tempem. A skvělá zpráva - má frigidita, potažmo sexuální nechutenství a averze mě přechází zrovna tak.
Znamená to konec mé imaginární menopauzy a nebo je to se mnou už tak tragický, že ani menopauza se mnou nechce zůstat v jednom těle s mejma - ano, chorobnejma - myšlenkama...?
Dobrá, můj sexuální život stagnuje. Chorobně sem se upnul na jednoho kluka, Vojta se menuje, kterej mě nechce (o tom už tu řeč byla), poslouchám Björk, pláču a představuju si sám sebe za 20 let v úplně stejném stavu. Tohle není moc požitivní přístup k žití. Jak by mohl být - je to můj přístup.
Naštěstí se blíží velikonoční prázdniny, já odjedu za otcem a přijdu (snad) na jiný myšlenky. I když o tom více než silně pochybuju, nezbývá mi nic jinýho než si to aspoň myslet.
Co by to bylo za deprese, kdyby neměly konec?
(Chorobnost = Nemoc. Je to oficiální.)
 


Komentáře

1 Krutá | Web | 3. dubna 2011 v 21:33 | Reagovat

Zatím však netuším, jak skončit s žitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
Hypochondr tvrdí, že je nemocen. Díky tomu, že tvrdí, že je nemocen ač není, je nemocen. Ale poté ta nemoc nedává smysl.

2 jeho-mala-mrcha | 4. dubna 2011 v 6:52 | Reagovat

Taky bych chtěla, aby mě ta první chorobná touha opustila.. Každopádně tobě gratuluju ;) A že tě opustila "menopauza" je fajn, tak nepřemýšlej nad tím, jestli s tebou chtěla být v jednom těle nebo ne a užívej si, že jsi mladej a venku je jaro.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama