Tomáš du Jour

27. dubna 2011 v 21:10
Dobrý den, jmenuju se Tomáš a jsem vaše děvka du Jour. Nejprve si se mnou můžete zamrdat a pak se náležitě rozhodnout, zda se mnou uzavřit vztah nebo mě poslat do píči.

Tenhle slogan bych si měl nechat vytetovat na záda. Ale stejně to neudělám, protože můj život se mění strašlivě rychle. Byly velikonoční prázdniny, já byl u táty a taky sem měl rande. Nevím jestli naštěstí, nebo spíš bohužel - bylo to totiž velmi povedené rande.
On je především moc pěkný, sympatický, inteligentní a hodný. A zajímavý. Věk ideální, bydliště ideální. Jenom já v té dokonalé barevné ideologii nějak zanikám. Sedmnáct, ve škole, bydliště daleko v prdeli. Luxusní partie do života. A jistě - nesmim zapomenout mou neschopnost co se týče kuchyně.
To mu ale, zdá se, nevadí. I když - pokud pomineme jednu z podmínek, kterou má moje máti. "Fajn, spi si s třicátníkama, spi si u nich, spi si kde chceš. Ale musim ho znát."
A protože mou maminku miluju, přes tohle prostě vlak nepřejede ani za boha. Buď bude muset dorazit a představit se, nebo mě nebude moct mít. Jsem zvědavej, opravdu moc. Jak tohle zase dopadne. Moje životní eskapády mě už unavují, čekam jenom na moje psychický zhroucení.
Modrejm očím se ale zkrátka nedá odolat.
Nesporná výhoda tohohle potencionálního vztahu je v tom, že nemusim chodit na depilace zadku. Líbí se mu to tak, jak to má být. Žádné úpravy, to jsem si oddechl. A taky má rád Madonnu. Má pěkný byt. Skvělého psa. Je to muž pro mě.

DNESKA mi bylo v šatně ve škole odcizeno přes 200 korun. Jsem konsternován. No, naštěstí sem nedopadl jako moje spolužačka Nella, který rovnou šlohli iPoda. Stát se to mýmu iPodu, toho zmrda najdu, dam mu do držky a donutim ho aby mi přeříkal všechny umělce, který v něm mám.
 


Komentáře

1 moni.ss | E-mail | Web | 3. května 2011 v 13:31 | Reagovat

Chci bejt chlap... gay! Teď!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama