I don't speak German but I can if you like

23. května 2011 v 22:17
Tak teda jo.
Byl sem na tom přijebanym turisťáku. Nic šílenějšího jste nejspíš nezažili, každopádně to nepřeju ani mýmu největšímu nepříteli. Na jedný chatce - 26 lidí. Začíná to slibně. Žádnej tělocvikář jako dozor. Teď to vypadá úžasně - ale - dvě sprchy na bezmála třicítku puberťáků a menstruujících dívek plus dvě toalety k tomu - ach! Co více si přát...? Moment - už vím! Přeci to, aby se hned první večer ztratila Davidovi peněženka se všema dokladama a šesti kilama! Hnusný jídlo! Přetopeno! A nebo zima...! Jo, tohle je přesně ono. A když si k tomu připočítáte neschopnost našich dvou tělocvikářů cokoliv zorganizovat, dostanete rovnici s výsledkem - nejvíc na píču tursťák, jaký jste kdy mohli zažít. Hned první noc nám všem sebrali cigarety.
Se posrali ne?
Moje nerozbalená krabička Marlborek skončila v rukách nepovolaných osob. Nechci si snad ani představovat, co všechno si musela prožít.
Naštěstí - z vidláckejch vršků sem zhruba o dvě hodiny poté, co jsem přijel domů, odjížděl do mého druhého domova. Totiž do Prahy za miláčkem. Je to velmi infantilní zmiňovat se tady o něm jako o "miláčkovi", já vím. Ale jemu se snad ani jinak říkat nedá. Je něžnej, je pozornej, je hodnej a nechává se ode mě trápit. Což neni zrovna žádná výhra. Ale já se lepším. Nebo se o to aspoň pokouším.
Gaga vydala nový album. Je skvělý.
A musim sem psát v častějších intervalech, protože potom se toho stává tolik, že články sou plytký. A o ničem. Přesně jako je tenhle.
 


Komentáře

1 Infantility* | Web | 24. května 2011 v 13:00 | Reagovat

Hele užívej si zabavování cigár a 2 sprchy na 30 lidí a nestěžuj si. Bude ti po tom smutno. Učitelé jsou svině, který si myslí, že to co dělají, dělají dobře, ale nakonec se ti i po nich bude stýskat. Fkat bych tohle nikdy neřekla, ale když jsi v maturitním ročníku a máš z té školy jít do světa, tak takový pocity jsou, byli a budou :D

Se posrali, jo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama