Konkurz

11. června 2011 v 12:46
včera se konala další z večerních sessions u Hanky. Jsou to takové ty večery, kdy se rozebírají nejzásadnější novinky během časů, co jsme se neviděli. Dorazila i Maky. A taky pár flašek vína.
Jasně, že na takovejhle večírcích se vždycky probíraj a probírali chlapi. Dřív nebo později na ně dojde. Je to tak věčné téma, že kdyby neexistovalo, 95 procent všech žen a homosexuálů by nemělo o čem mluvit. Taky jsem se přihlásil na iboys. A zjistil jsem zásadní rozdíl oproti mému předchozímu statusu na týhle seznamce. Jakmile si napíšete oblast: Praha, jste hvězdy. Já to tam napsal z recese. Praha 3. A taky tam mam uvedený, že mam partnera. No a oni se hrnou. Černoši, krásný kluci a dobrá, i více individuí.
Přijde mi to tak nefér. Jakmile někoho máte, začnou se hrnout. A nedají Vám pokoj. Jakoby se najednou nebáli, vypadá to skoro, že o někoho nutně potřebují bojovat. Zblbnout někoho, dostat ho na rozcestí a drtit ho, dokaď se nerozhodne.
Na muže by se mělo vyhlašovat výběrové řízení. Konkurzy. Pěkně před komisi s nima. Pokud jste sami a stojíte o vztah, bylo by jednoduché vyvěsit si na dveře cedulku "Ode dne - do dne probíhá výběrové řízení na partnera. Vlastnosti vhodného kandidáta jsou uvedeny níže." Žádná korupce, samozřejmě. Vybrali by jste si dle jeho předpokladů přesně muže pro Vás. Nikdy by Vás neopustil a dělal by přesně věci, které na protějšku hledáte.

Ráno jsem se mazlil s medvědem, kterýho Hanka dostala od svýho ex, Šimiho. Já nikdy od nikoho plyšáka nedostal. Mám dost selektivní paměť, přiznávám. Ale jak jsem vzpomínal, nikdo mě neobdaroval. Přitom po něm tak toužím. Po tak dětinskym dárku. Možná, že víc než veledary by mi udělal radost velkej plyšovej medvěd. Se vzkazem "Miluji Tě" na krku. Aha.
Sentiment.
 


Komentáře

1 Pan Unáhlený | Web | 11. června 2011 v 18:59 | Reagovat

Hehe, já dostal už dva krásný, roztomilý, plyšový medvídky. Akorát se mi nakonec nedostali do rukou, neb jsem se s jejich dárcem v závěru niky nesešel.

2 Infantility* | Web | 13. června 2011 v 19:12 | Reagovat

Jsem si to teďka představila. Jak sedím za pultíkem a jen s přiblblým výrazem máchám rukou: ty ujdeš, ty vypal, jo, ten by šel, ten vůbec :D

Medvídci jsou fajn :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama