"Do roku 2020 budeme všichni bisexuální ... "

3. července 2011 v 23:16
Samantha v Sexu ve Městě v 98 roce byla chytřejší, než vůbec mohla tušit.

Tohle bude jeden z těch článků, ke kterému budou sedět komentáře diametrálně odlišné článků. Ty komentáře by měly být plné přesvědčování o opaku, o absolutní nepravdě, nepotvrzení faktu. Mělo by v nich být, že jsem se pomátl a že nic z toho co já rozhodně nepozorujete.

Má kamarádka Hanka měla na gymnáziu skvělého profesora Biologie. Jmenuje se Vít. Pan Vít vždy hýřil nezkrotným humorem jemu vlastním, vedle vtipu z něj však prýštila i inteligence. Profesor Vít na otázku "Proč je stále více gayů...?" (Alespoň myslím, že ta otázka zněla takhle, kdyžtak mě, Hani prosím, oprav) odpověděl nebál bych se říct epicky.
- To se jen planeta Země brání od přelidnění.
Mohla by z toho bejt až nevyvratitelná teorie, co říkáte ...?
Zní to logicky. Nárůst gayů klesá - teď přibývá bisexuálů. Můj názor, že bisexuál se skrývá částečně v každém z nás, vychází každým dnem více a více na povrch. Když už mě balí bejvalej milenec mojí nejlepší kamrádky, něco musí bejt sakra špatně.
Ale nebojte se. To se jen planeta Země brání. A Samantha měla pravdu. Jenom se to možná všechno odehraje dřív než si ona sama myslela.
 


Komentáře

1 Štěpán | E-mail | Web | 6. července 2011 v 2:36 | Reagovat

to snad není možný.
během dvou dnů sem přečetl většinu tvýho blogu a u všech článků sem si říkal co to k*rva?! to snad není možný, jak moc mi to všechno, co píšeš, přijde strašně povědomý.. tak děsivě blízký.

mimochodem zrovna dneska sem měl dost podnětů k tomuto tématu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama