To je život

20. července 2011 v 22:16
Kdyby existoval žebříček vět nebo slovních spojení který v danej časovej úsek nejvíc používam, teď by to byla bezesporu věta "To je život". Je to úžasná, krátká věta. Dá se s ní reagovat jednoduše a věcně na tolik situací.
Například na rozchod.
Pokud bych měl nějak spočítat jak mi chybí Patrik, nedokážu to. Chybí mi vůbec? Jistě, chybí, ale jinak, jinak než všichni před ním. Možná to je tou jeho absolutní lhostejností vůči mě od chvíle co mi oznámil že mě pouští k vodě.

Ale co je život. Co je život pro neznaboha Tomáše, Tomáše, kterej svůj blog pojmenoval "I Am Famous" a udržuje blogu "Fame" kult. Shrňme to - co je pro arogantní nervní píču Tomáše život?
Život je pro mě především tanec. Taneční hudba. Kdyby tyhle dvě věci neexistovaly, nemělo by moje bytí tady žádnej smysl. Tedy ten hlubší, samozřejmě.
Pak jsou tu chlapi. No, oni vlastně už nejsou. Rozhodně ne pro mě. Ale za dob mé "největší slávy" jsem si je užíval. Jejich pozornost mi tak chybí. Proč? Mám snad na čele napsáno "Tohle je píča, držte se od ní dál, fakt, radim Vám dobře" ...? Jinak nevim, co by asi tak mohlo bejt špatně. Jsem inteligentní. Jsem pěkný. Občas se chovam jako kokot, uznávam, ale to až po čase, ne během seznamovacích rituálů.

Ale je tu Kuba. Nezmínil jsem se tu ještě o něm. Dost dlouho jsme spolu v kontaktu a i když je o dost mladší než bych preferoval, je fajn.
Uvidíme, jak dlouho to půjde. Jestli to vůbec půjde.
I kdyby to nešlo, jsem už zvyklej. To je život.
 


Komentáře

1 Kuba | 20. července 2011 v 22:48 | Reagovat

njn chudák Kuba :-)

2 Daniel | 21. července 2011 v 16:34 | Reagovat

Myslím, že bys měl mít na čele spíš to, že jsou pro Tebe zkáza chlapi typu Roberta a mají se ti obloukem vyhnout. Ať už si to myslíš i Ty, nebo ne, jsi mládě, kterého je na tohle trápení škoda :))

3 Kuba č.2 | 25. července 2011 v 23:38 | Reagovat

Já jsem taky Kuba.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama