Bílej medvěd. Zabiják.

8. srpna 2011 v 17:12
Tyhle prázdniny by měly dostat oficiální přívlastek "Návratové".
Pořád se někam a k někomu vracím. Na týden do Aše, k prarodičům mojí kamarádky Karolíny, například. Byl jsem tam naposledy na Vánoce 2009. Pamatuju si rok, protože to sem ještě chodil s Davidem.
Nezměnilo se nic. Ten dům je pořád hrůzu nahánějící. Vyšlo i počasí (dobře, na dva dny) v bazénu na zahradě se nedalo koupat, tak jsme jeli do Aquafóra do Frantovek. Druhý návrat, po letech. Naposledy jsem tam byl v létě 2008, pro změnu. Tehdy ještě s mym kamarádem na život a na smrt - s Filipem.
Časy se mění. Lidé také.
Proč to jenom neplatí o expartnerech? To jsou bezespou mé klíčové návraty. Robert, Jirka, David. Máma se mi směje.
U posledního jmenovaného jsem strávil sobotní večer, noc a dopoledne.
Večer to byl výživný. Vypil jsem toho spoustu v nepěkných kombinacích. (Sekt s vodkou? Ale ano, všechno jde...) To můj žaludek druhý den ráno nepochopil. Nemám žaludek se smyslem pro humor, nejspíš.
White Bear Killer, jak se onen drink nazývá, byl opravdu killer.
Nezvracel jsem sice, ale nebyl jsem schopnej absolutně ničeho. Aby toho nebylo málo, k večeru mě ještě začaly bolet z toho zatracenýho chlastu ruce.

Ne, nespali jsme spolu. Ono by to v našem stavu vlastně ani nešlo. Druhý důvod, neméně podstatný, je ten, že k sobě máme strašně daleko. Je to všechno pryč. A nechce se mi říkat ani "díky bohu" a rozhodně ne "bohužel". Osud.

Tohle je Phoebe. Davidovo pes. Hrozná děvka.
Vzájemně se inspirujeme.

Když už jsme u návratů, včera jsem se po X měsících sešel s Lucií. Její starej blog najdete tady - www.reasonable.blog.cz
Byl to výživný večer. Chodili jsme po Březový a vraceli se na místa, ke kterým teď už máme tak daleko, a přitom ještě před pár lety byly součástí každého našeho dne. Šokováni tím, že v 18 letech koukáme na minulost, jako by nám bylo 50, jsme prošli tolik míst a nemlčeli jsme ani vteřinu.
Bylo toho tolik, tolik co říct.
 


Komentáře

1 Péťa P. Ríová | Web | 12. srpna 2011 v 11:16 | Reagovat

Taky mám občas záchvat senility a vzpomínám :-D Mimochodem borderka moc pěkná :-)

2 Inf* | Web | 17. srpna 2011 v 21:09 | Reagovat

Tak konečně vidím ty tvoje kostky. Wau, dobře ty. A máš pravdu, lidi se mění a chlast mění ještě víc.

Proto piju Kofolu (občas..)

3 Attila | Web | 26. srpna 2011 v 12:06 | Reagovat

Máš úžasný tetování, hele..
Lidi se mění.. no jo. Někdo někoho potká a ten ho ovlivní. Někdy je to prostě "dospívání" nebo uvědomování si věcí.. Tenhle rok jsem ztratila tolik lidí, protože se změnili... ale.. neuděláš nic.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama