Dvakrát do stejné řeky

4. září 2011 v 13:26
Lidi jsou zvláštní zvířata.
Především - určitě ne nejchytřejší. Od nepaměti se nám vštěpuje, že jsme páni tvorstva, že fungujeme na základě úsudků naší mysli. Ale je to opravdu ta nejchytřejší věc, na kterou můžeme spoléhat?
Později, jak se vyvíjíme, nám dochází že nefungujeme podle rozumu, ale že se řídíme dle emocí. Ano, v tom jsme dost možná jediní tvorové na planetě. Ale to správné určitě není.
Když jsem se ještě před týdnem sápal po mé ranní lehké Marlborce a říkal sem si, že už radši umřu sám, než abych nebyl s Robertem, přišla mi celá moje minulost tak nějak líto. Přišlo mi líto jak se o některejch mejch ex vyjadřuju špatně, některým naopak výrazně nadržuju a vyvyšuji je nad ty ostatní, i když úplně bez důvodu. A taky mě mrzelo, že už si toho ze vztahu s Patrikem moc nepamatuju.

Všechno se ale zase změnilo. Zase jsem se dal do řeči s někým, kdo mě zajímá a moje psychicky rozrušená osobnost z nedostatku vztahů a neopětované lásky se nechala zlomit. Opět. Těmhle alfa samcům by se mělo zakázat oblbovat slabší.
Je mu 28, je velmi pěkný, i když to absolutně neni můj typ. Ale to je vlastně dobře.
V mnohém mi připomíná můj one day stand vztah s Dominikem. Je podobný. Malý blázen, který si užívá každou vteřinu svýho života a negativisticky nevidí snad zhola nic.
Obdivuju takové lidi.
A samozřejmě - na něj sem moc mladej.
Když sem se ho ptal, proč mě tak moc chce znát když jediný, co máme společný je to, že oba pijeme mléko, řekl, že ho zajímám.
Aha.
Máme rande v pět. V pondělí před pravoslavnym kostelem. Pak se budeme nejspíš procházet. Přiznávám, že to se mi zamlouvá mnohem víc než jeho původní plán - jít do bazénu.
Trauma z mého těla mu bylo ukradený.

Bůh stál ovšem opět při mně. V pondělí mají v Alžbětiných lázních sanitární den.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama