Ženy a děti první

14. září 2011 v 9:00
Když mi před měsíci plzeňskej Jirka říkal, že jeho teplej kadeřník měl v posteli víc heteráků než homoušů, považoval jsem to za přehnanej výrok.
Ale já vždycky rychle se všim skončim. Okamžitě si v mysli přepočítávám stupně pravděpodobnosti (a opravdu nechápu podle kterýho pošahanýho měřítka se řídim) a daný fakt buď zavrhnu a nebo s ním počítám jako s nevyvratitelným. Nic mezi neexistuje. Žádná potencionalita. Ne.
Bohužel jsem tak hloupej, že si ty věci pamatuju a světe div se - dřív nebo později na ně dojde a mou pravděpodobnostní stupnici absolutně zpochybní. Vyvrátí to, o čem jsem nepochyboval. Vždycky to přijde až ke mě.

Nevím, čim to je. Možná mi moje úchylka hledat si k sobě partnera coby otce zoufale křičí z očí. Jak jinak si vyložit fakt, že většina mužů ve mnou vyhledávané věkové kategorii, kteří stojí o to se se mnou seznámit, jsou několik (možná i desítek) let ženatí. Že mají děti, velmi blízko mému věku, případně už i starší.

Pokud mě určitým způsobem přitahuje myšlenka hraní si na otce a syna, je to bezesporu pouze proto, že daný muž by mohl být otcem přibližně stejně starého kluka jako jsem já. Mohl by být. Pokud jím ale už je, ztrácí to pro mě význam. Zvrhává se to v něco mě nepochopitelného. Nepřijatelného - možná. I když má tolerance by dokázala lámat ledové kry na Antarktidě, tohle je věc, kterou nedokážu pochopit.
Ne že bych jí neuznával, spíš jí opravdu nedokážu přijmout ve své podstatě.
Jakkoli jsem suverénní, jakkoli beru život s nadhledem, z jakéhokoliv úhlu koukam na vztahy současné doby a i když jsem občas opravdu velmi krutý člověk - tohle bych nezvládl. Pocit, že někomu kradu tátu, že někoho připravuju u manžela a přitom jsem o tolik let mladší. Mohl bych s většinou dětí těch otců chodit do stejného ročníku na škole.

Vlastně ani nevim, jakej závěr protentokrát použít. Asi neni nic vhodnýho čim by se to dalo uzavřít, nevim. Takže to asi necháme takhle. Prostě tak.
 


Komentáře

1 helplessness | Web | 11. října 2011 v 20:36 | Reagovat

Chybí mi tvoje dokonalé články. Snad máš v  plánu pokračovat ^^

2 bugina | 6. prosince 2011 v 7:29 | Reagovat

Taky doufám :) Pořád sem koukám a pořád nic ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama